Kadınlar Sitesi

Avuç içindeki x ne anlama geliyor?

Avuç içindeki x ne anlama geliyor?

Avuç içinizdeki işaretlere bakarak geleceği anlayabileceğinizi daha önce duymuş muydunuz? Ya da birisi yanınıza gelip avuç içlerinize bakıp gelecekten haber verse ne tepki verirdiniz? Rusya’da STI Üniversitesi avuç içi okumayla ilgili bir araştırma yaptı ve çıkan sonuçlar oldukça ilginç…Rusya STI Üniversitesinde yapılan bir araştırmada bazı insanların ellerine bakılarak, o kişinin kim olduğuna ve gelecekte nasıl yaşayacağına dair bilgilere ulaşıldı.

blank

”X Palm Mystery and Spirit Science Formula” adı altında yapılan araştırmada insanların avuç içlerinde yer alan X işaretinin gizemi keşfedildi.

blank

Avuç içlerinde ”X” işaretleri olan kişilerin, daha dikkat çekici bir hayat yaşadıkları belirtildi.

blank

Bu işarete sahip olan kişilerin hayatlarında büyük başarılar sağladığı, seçilmiş ve sıradışı insanlar olduğu anlaşıldı.Yapılan açıklamalarda avuç içi okumanın batıl bir inanç olmadığı hatta tarifi büyük İskenderin hayatta olduğu zamandan günümüze kadar geldiği ortaya çıkmıştır.

Büyük iskender gibi olacağınızın garantisini veremesekte iki elinde x işareti olan insanların, büyük mücadeleler kazanacakları, çok başarılı olacakları söyleniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ