Kadınlar Sitesi

Engelli oğluna yapılan hakaret nedeniyle Çılgın Sedat savcılığa suç duyurusunda bulundu

Engelli oğluna yapılan hakaret nedeniyle Çılgın Sedat savcılığa suç duyurusunda bulundu

Bir takipçisi, şarkıcı Çılgın Sedat’ın spastik engelli oğluna iğrenç bir benzetmede bulundu. Şahsın kötülük dolu twit’ine sosyal medyada tepki yağarken, ünlü sanatçı “Ben de Siraç’ıma şeref namus sözü veriyorum. Seni buldurup da adalet önünde hesabını sordurmazsam adam değilim” diyerek öfkesini dile getirdi.

blank

Adı konulamayan kötülük bu olsa gerek. Bir sosyal medya kullanıcısı, spastik engelli çocuğu bulunan ve ‘Çılgın Sedat’ olarak tanınan ünlü sanatçıya yazdıklarıyla şoke etti.Geçen yıl Survivor Yarışması’na katılan Çılgın Sedat, takipçisinin “Spastik oğlun hayvana benziyor, bırak hayvanat bahçesine kurtul” yazmasıyla dehşete düştü.


“HESAP SORMAZSAM ADAM DEĞİLİM”
Takipçisinin sözlerini ifşa eden şarkıcı, “Bir insan bunu yazar mı be? Vicdansız şerefini yitirmiş! Sen adamsan ya da kadınsan yüreğin var ise karşımda söyleyeceksin bunu ama yargı var. Ben de Siraç’ıma şeref namus sözü veriyorum. Seni buldurup da adalet önünde hesabını sordurmazsam adam değilim” dedi.

blank

Çılgın Sedat’ın hakaret içerikli paylaşımı kendi sosyal medya hesabından duyurmasıyla yorumu yazan kişiye büyük bir tepki oluştu. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı yazdıklarıyla sanatçıya destek oldu.

blank

Twitter’da SiraçlarMelektirDokunmayın” hashtag’i kısa sürede Trend Topic oldu.

blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ