Kadınlar Sitesi

Polis memuru Ahmet Berker’i komadan minik kızı Zeynep çıkardı

Polis memuru Ahmet Berker’i komadan minik kızı Zeynep çıkardı

Geçen yıl DEAŞ’ın Atatürk Havalimanı saldırısından ağır yaralı kurtulan polis Ahmet Berker ise kendisi komadayken doğan 11 aylık kızı Zeynep’le yaşama tutunuyor. 45 kişinin öldüğü Atatürk Havalimanı saldırısında ağır yaralanan polis memurunu komadan minik kızı Zeynep çıkardı.

blank

DEAŞ’ın İstanbul Atatürk Havalimanı’na 28 Haziran 2016’da gerçekleştirdiği, 45 kişinin yaşamını yitirdiği, 236 kişinin de yaralandığı saldırının üzerinden bir yıl geçti.

Hain saldırıda DEAŞ’lı teröriste kimlik sorduktan sonra kurşunların hedefi olan polis memuru Ahmet Berker yaralandığında eşi Mukaddes, 8 aylık hamileydi. Berker komadayken kızı Zeynep Erva dünyaya geldi. Baba kızını 2 hafta sonra gözlerini açtığında görebildi.

Gazete Habertürk’ün haberine göre Berker çiftinin 11 aylık kızları Zeynep, gelecek günlerde 1 yaşına girecek. Mukaddes Berker de kızı adına paylaştığı “Canım babam, benim kahraman babam. Bizim hikâyemiz biraz farklı başladı ama devamı mutlu sona kavuştu” mesajı bir arada olmanın mutluluğunu ifade ediyor.

blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ