Kadınlar Sitesi

Dünyaya Gelmeden Bebeğini Kaybeden Annenin Herkese Vermek İstediği Bir Mesajı Var

Dünyaya Gelmeden Bebeğini Kaybeden Annenin Herkese Vermek İstediği Bir Mesajı Var

Kristian, Fabian’ı görür görmez aşık oldu. Yakışıklı bir gençti ve lise futbol takımının yıldızıydı.Ancak üç yıl sonra birbirleriyle görüşmeye başladılar. Harika bir çift oldular ve evlilik hayalleri kurmaya başladılar.

blank

Kristian ve Fabian 14 Kasım 2015 tarihinde evlendiler.

Fabian evi geçindirirken kozmetoloji okumakta olan Kristian’ı maddi açıdan da desteklemeye başladı. Kristian eğitimine başladıktan iki ay sonra Fabian baba olacağı haberini aldı. Planlarında çocuk sahibi olmak yoktu ancak ikisi de çok mutlu oldular. Bebek, 2017 yılına girmeden hemen önce dünyaya gelecekti.

1 Ağustos 2016 tarihinde Kristian ultrasona girdi. Ancak Fabian ile beraber bebeğin cinsiyetini öğrenmek için bir hafta daha beklemeye karar verdiler. The Advertiser’da belirtilenlere göre de bebeğin cinsiyetinin sürpriz şekilde açıklanacağı bir parti düzenlemişler.

Partinin 8 Ağustos’ta gerçekleşmesi planlansa da parti asla gerçekleşmedi.

blank

2 Ağustos’ta Fabian ve Kristian, Teksas’tan evlerine doğru yolculuk yapıyorlardı. Meksikalı Fabian sonunda oturma iznine kavuşmuştu. O gün bunun sevincini de yaşıyorlardı.Kristian aracı kullanıyordu. Birden kaza yaptılar. Diğer araçta 21 yaşındaki Shana Elliot vardı. Daha sonra yapılan tetkiklerde Shana’nın alkollü olduğu tespit edildi.

blank

Fabian olay yerinde hayatını kaybederken Kristian ağır yaralandı. Hastaneye yetiştirildiğinde bebeğin kalp atışlarının düşük olduğunu gördüler. Bir süre sonra da bebeğin kalbi durdu. Operasyonla bebek alınmak zorunda kalındı.

Ağustos ayı Kristian için her daim hüzünlü olacak. Hem eşini hem de bebeğini bu ayda kaybetti. Şimdi Facebook’ta paylaştığı bir gönderiyle içkiliyken araç kullanmamaları için insanları uyarıyor.

blank

“İçkiliyken sorumsuzca araç kullanan birisi yüzünden hem eşimi hem de doğmamış bebeğimi kaybettim. Yaptığınız doğru değil. İçkili arkadaşınızın araç kullanmasını engelleyebilirsiniz. Onlardan aracın anahtarını alabilirsiniz. İçkiliyseniz de bir arkadaşınızı arayarak sizin bulunduğunuz yerden almalarını isteyebilirsiniz. Zayıflık belirtisi değil bu.

Hayatınızın geri kalanını birilerinin hayatına mal olmanın verdiği vicdan azabıyla yaşamak zorunda kalabilirsiniz. Daha dünyaya gelmemiş bebeklerin hayatını daha başlamadan sonlandırabilirsiniz. İçkiliyken araç kullanmayın. Özgürlüğünüzü kısıtlamayın. Hem kendinizin hem de karşınızdakilerin hayatını riske atıyorsunuz. O kazada ben de hayatımı kaybedebilirdim. Tanrı’nın başka planları olduğuna inanıyorum. Şimdi eşimin ve bebeğimin yasını tutuyorum. Birilerinin hayatı daha mahvolmasın diye anılarımı herkesle paylaşmaya devam edeceğim”

blank

Kristian’ın yazdıklarını ve başına gelenleri herkesle paylaşmaya çalışalım. Böylelikle insanlar içkiliyken direksiyon başına geçmenin ne kadar tehlikeli olabileceğinin farkına varabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ