Kadınlar Sitesi

Komşusunun Romantik Aktivitelerinden Rahatsız Oldu – Gürültü Yapmamaları İçin Kapının Altına Not Bıraktı

Komşusunun Romantik Aktivitelerinden Rahatsız Oldu – Gürültü Yapmamaları İçin Kapının Altına Not Bıraktı

Apartman dairesinde yaşamanın avantajları olduğu gibi dezavantajları da var. Eğer duvarlarınız inceyse ve iyi izole edilmediyse, komşularınızın gürültüsünü çekmek zorunda kalabiliyorsunuz.19 yaşındaki Jenna Levine, komşusunun ‘romantik aktiviteleri’ sebebiyle geceleri uyumakta güçlük çekiyordu.Hassas bir durum olduğundan Jenna komşusunu nazik bir şekilde uyarmayı seçti. Ancak komşusundan öyle bir cevap aldı ki bunu kendisi bile beklemiyordu.

blank
19 yaşındaki Jenna Levine, New York’taki Syracuse Üniversitesi’nde okuyor. Her sabah erkenden üniversiteye gitmek zorunda olduğundan, komşusunun dairesinden gelen sesler uyumasını zorlaştırıyordu.

blank

Jenna, kağıda küçük bir not yazıp komşusunun kapısının altından attı.

“Merhaba komşu,‘Romantik dakikalarınızı’ daha sessiz bir şekilde gerçekleştirseniz mutlu olurum. Bazılarımızın uyuması ve yalnız olduğunun yüzüne vurulmaması gerekiyor. Aktivitelerinizi istediğiniz gibi gerçekleştirin ama lütfen biraz daha sessiz olun. Teşekkürler!”

blank

Dakikalar sonra Jenna kapısının yakınında ayak sesleri duydu. Kapısını açınca, kapının altına sıkıştırılmış bir not gördü.Komşusu, Jenna’nın şikayet notuna ılımlı bir cevap vermişti.

blank

Jenna, notun haricinde üzerinde başka bir not yazan çikolatayı görünce çok şaşırdı.

blank

Jenna, mektupta yazanları hiç beklemiyordu.

“Sevgili komşum,

Gerçekten çok ama çok üzgünüm. ‘Romantik aktivite’lerimizi olabildiğince sessiz sürdürmeye çalışıyoruz ancak gürültü yaptığımızdan habersizdim. Çok özür diliyorum. Umarım ki seni çok rahatsız etmemişizdir. Yazdığın ilginç ve eğlenceli not için teşekkür ederim. Bundan sonra daha sessiz olmak için elimden geleni yapacağım. Merak etme, ölene dek yalnız kalmayacaksın. Ben de tam 18 yıldır yalnızdım.

🙂 Verdiğim rahatsızlıktan dolayı çok özür diliyorum.

Üzgünüm, Oda 338”

blank

Böylelikle problem çözüldü.

Yaşanan şaşırtıcı olayın ardından Jenna, Twitter’da olaya ait fotoğrafları paylaştı. Paylaşımı kısa süre içinde viral oldu. Eğer sorun devam ederse, Twitter hesabından duruma ait güncel bilgi verecektir.

Birbirimize karşı böyle nazik ve hassas yaklaşmalıyız 🙂 Tuhaf ve eğlenceli olayı arkadaşlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ