Kadınlar Sitesi

Dört Doktor Da Bir Şeyi Olmadığını Söyledi – Beşince Doktor Acı Haberi Böyle Verdi

Dört Doktor Da Bir Şeyi Olmadığını Söyledi – Beşince Doktor Acı Haberi Böyle Verdi

Vücudunuzda bir tuhaflık fark ettiğinizde endişelenmeniz son derece normaldir.İnsanlar böyle durumlarda Google’dan neleri olduğunu anlamaya çalışıyorlar. Belirtilere kesin teşhis koyacak ise elbette doktorlar.Kanada’nın Manitoba bölgesinde yaşayan Rachel Sawka ensesinde bir yumru büyüdüğünü fark edince hemen doktora göründü.Yapılan muayenenin ardından doktor ensesinde kist oluştuğunu ancak endişelenmemesi gerektiğini söyledi.
Uyarı: Fotoğrafları görüntüleyebilmek için üzerine tıklayın.

blank

Kist giderek büyümeye başladı. Rachel doktorun söylediklerine inansa da ikinci bir doktora görünmeye karar verdi.İkinci doktor da kistin zararsız olduğunu söyleyerek Rachel’ı eve gönderdi.

blank

Kist büyümeye devam etti. Rachel üçüncü ve hatta dördüncü doktora görüntü. İkisi de endişelenmemesi gerektiğini söyledi.

blank

Kist 17 cm’ye ulaşınca Rachel beşinci doktora gitti.Bu sefer Rachel ilk kez doktorun kendisini önemsediğini hissetti. Doktor kistten örnek alıp incelenmesi için laboratuvara yolladı. Sonuçlar geldiğinde Rachel’ın haklı olduğu anlaşıldı. Meğerse ensesindeki zararsız bir kist değilmiş. Nadir görülen bir kanserin işaretiymiş bu.

blank

Rachel hemen ameliyathaneye alındı.Operasyon başarılı geçti. Dört doktorun da yanlış teşhiste bulunması neyse ki Rachel’ın hayatına mal olmadı. Ensesindeki izleri ise ömür boyu taşıyacak.Rachel, önceki doktorlarına öfkeli olmadığını ifade etti. Winnipeg İl Sağlık Müdürlüğü, doktorlar hakkında soruşturma başlattı.

blank

Sağlık müdürlüğü ayrıca resmi bir bildiriyle Rachel’dan özür diledi.Doktorlar başarılı bir teşhis koysalardı, Rachel çok daha küçük bir operasyon geçirecekti.

Rachel’ın başına gelenleri hemen izleyin:

Rachel iç güdülerine güvenip iyi ki de farklı doktorlara görünmüş. Yoksa çok daha kötü şeyler olabilirmiş.

Elbette doktorlar konunun uzmanıdır. Ancak bazen iç güdülerinizi dinlemekte de fayda var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ