Kadınlar Sitesi

Çocuğu Olmuyor Diye Profesyonel Yardım Aldı – Bakın Bir Doğumda Kaç Bebek Dünyaya Getirdi

Çocuğu Olmuyor Diye Profesyonel Yardım Aldı – Bakın Bir Doğumda Kaç Bebek Dünyaya Getirdi

Bobbi ve Kenny McCaughey çiftinin Mikayla ismindeki dünya tatlısı bir kızları vardı. Ancak daha fazla çocuk istiyorlardı.

blank

Hormonal bozukluklardan dolayı Bobbi’nin ilaç takviyesi alması gerekiyordu.1997 yılında gerçekleşen büyük bir sürprizle aile hayalini kurduğu geniş aileye kavuştu.İlaç gerçekten de işe yaradı. Hatta işe yaramanın ötesine geçti.Bobbi hamile olduğunu öğrenince çok sevindi. Karnında bir değil, iki değil tam yedi bebek taşıyordu.

Doktorlar, hamileliğin riskli olduğunu ifade ettiler. Ancak Bobbi bebeklerini aldırma fikrini değerlendirmek bile istemiyordu.Hamileliğinin dokuzuncu haftasında Bobbi yatağında dinlenmeye başladı. Hareket etmesi onun için riskliydi. Ndt.tv’de belirtilenlere göre de Bobbi doğumundan bir ay önce hastaneye alınmış ve doğum gününe kadar burada bekletilmiş.

Büyük risk taşımasına rağmen Kenny, Kelsey, Natalie, Brandon ve Joel ismini verdikleri beş bebekleri sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi. Alexis ve Nathan’ın ise sağlık sorunlarından dolayı biraz ilgilenilmesi gerekiyordu.

Üç kişilik bir aile bir anda on kişilik bir aile oldu. Dünya basınında ailenin haberleri hızla gösterilmeye başlandı. Haftada 150-170 arasında bebek bezi kullanıldığından duyarlı kişiler aileye para ve bebek bezi yardımı yaptılar.Doğumun üzerinde tam yirmi yıl geçti ve şimdi bebekler büyüdü. Artık ev daha sessiz.

Çocuklar farklı kariyer planları yapmaya başladılar. Kelsey müzik alanında eğitim alırken Alexis ise öğretmenlik okuyor.Böyle bir ailede büyüdüğünüzü bir anlığına düşünsenize. Herhalde evde kahkaha ve sessizlik hiç olmazdı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ