Kadınlar Sitesi

Cevizli Suyun İnanılmaz Faydaları

Cevizli Suyun İnanılmaz Faydaları

Cevizi bir kuruyemiş olarak tüketmeyi bir çoğumuz seviyor, peki hiç cevizi suya koyup bekletmeyi düşündünüz mü? Bu yöntem hayatınızı değiştirebilir. Cevizi suya koyup elde ettikleri karışımı kullananlar bakın neler yaşamış.

Karın şişkinliği ve gaz problemim çözüldü. Göbek eritmeye ve kilo vermeye başladım.Her hafta tartıda olumlu sonuçlar aldım. Troid değerlerimin normal döndüğünü gördüm. Basenimdeki yağların eridiğine şahit oldum.Yorgunluk, halsizlik ve sinirlilikten kurtuldum.Amerikan Sağlık Bakanlığı (FDA) cevizin içerdiği Omega-3 yağlarının hem zayıflamada hem beyin sisteminde yararlı olduğunu resmen kabul etti.Cevizi suyu içerisinde bekletmek, özlerinin iyice suya geçmesini ve sizin daha çok fayda görmenizi sağlar. Sonuç mu?

blank

Sağlıklı ve hızlı zayıflamanın mucizesini bizzat yaşarsınız.

Ceviz suyu nasıl yapılır derseniz, bu gerçekten kolaydır!Gece yatmadan önce bir bardak suyun içerisine bir tam ceviz koyup sabaha kadar bekletin. Uyandığınızda dişlerinizi fırçaladıktan sonra aç karna suyu içip cevizleri yiyin.Emziren anneler, hamileler, diyabet, tiroid ve kolesterol hastaları için uygun olan ceviz suyunu,

istediğiniz kiloya inene kadar her gün yapmalısınız.Ceviz suyunu mucizevi hale getiren özelliklerini öğrenmeye ne dersiniz? İşte, cevizin faydaları: Protein içeriğiyle yağ yakmayı hızlandırır. Omega 3 yağlarıyla sinir sistemini korur.Ara öğünde yenildiğinde tok tutup kilo verdirir. Karaciğeri güçlendirip hormonları dengeler. Detoks etkisiyle vücudu içeriden temizler. Doymamış yağ içeriğiyle kabızlığı giderir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ