Kadınlar Sitesi

Çekici Bir Kadın Olmanın Formülleri

Çekici Bir Kadın Olmanın Formülleri

Kadınlar dış görünüşlerine ne kadar önem veriyorsa, erkekler için o kadar ilgi çekici oluyorlar.
blank

Kadın-erkek ilişkilerinde hangi tarafın diğerini etkilediği hayli tartışılır bir konu. İlk adımı öncelikli olarak kimin attığı net konuşulmayan konular arasında.Ancak kadınların bazı hareketleri veya kullandığı bazı eşyalar erkekler üzerinde ki etkilerini olağan sekilde arttırıyor. Bu mevzu göreceli bir kavram olsa da temel yapıtaşları olduğu kesin.
blank
1) Kadınsı Duruş

Erkeklerin çoğu yumuşak,hassas , seksapeli olan ve dişiliğini doğal olarak kullanabilen kadınlara ilgi gösteriyor.Avam değil,çok cüretkar değil ama dozunda seksi kadınlar daha fazla ilgi çekiyor.

2) Göz Kontağı

Bakışlarınızla göz kontağı kurabildiğinizde erkekleri yüksek oranda etkilemiş oluyorsunuz. Onunla ilgilendiğinizi anlatmanın önemli yollarından biri de bu. Göz temasını asla kaybetmeyin.

3) Daha Az Makyaj

Bilim adamlarına göre erkekler yüzde kırk daha az makyajlı kadınları tercih ediyorlar. Doğal görüntü popüler!

4) Tiz Sesli Kadınlar

Kaliforniya yüksek kolejindeki araştırmacılara göre tiz sesli kadınlar alçak sesli kadınlara göre daha ilgi çekici. Tiz ses gençliğin yanında daha küçük bir vücudu çağrıştırıyor.

5) Belin Kalçaya Oranı

7/10’u erkekler 9/10’a tercih ediyorlar. Kafalarındaki bel/kalça oranını gören erkekler otomatik olarak “tamam, benim çocuğumu taşıyabilir” diye düşünüyorlar.

6) Kadının Gülüşü ve Kahkahası

Kadınların en etkili ve en doğal silahları ise gülüşleri ve kahkahaları.. Öyle gülerler ki duyulduğu zaman kim olduğunu öğrenmek için can atarlar.

7) Alalade Topuzu ile Dikkat Çeken Kadın

Uzun saçlı kadınlarında farklı bir çekiciliği olduğunu biliyoruz, hele ki saçını öylesine toplayan kadınlar var.Her zaman aynı etkiyi yaratmasa da bu saç modeli ile dikkat çekeceğiniz kesin.

8) Zarif El Hareketlerinin Yumuşak Çekiciliği

Kadın bütünüyle seksi ve naif olmak istiyorsa, baştan aşağı bütün olmalıdır. Bakışından el hareketlerine, kıyafetinden konuşmasına kadar.. Marilyn Monroe bu durumun en iyi örneklerinden biridir.

9) Kırmızı Ruj ile Çekici Hale Getirilmiş Dolgun Dudaklar

Aynı zamanda kadınları genç gösteren kırmızı ruju kullananlar, kırmızının tutku rengi olmasından mıdır ,bambaşka bir seksilik seviyesine ulaşıyorlar.

10) Topuklu Ayakkabının Kaçınılmaz Cazibesi

Her kadının giydiği zaman beceremediği ama yürümeyi becerdiği zaman da gözümüzü alamayacağımız hale gelişinin en önemli etkeni, topuklu ayakkabı.. Dış görünüşü kaba olan topuklu ayakkabıların çekiciliğinden değil, ince bilekleri sahip kadınların zarif topuklu ayakkabı tercihlerinden bahsediyoruz.
blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ