Kadınlar Sitesi

Çarli’nin Cilvenaz’ı Şimdi Neler Yapıyor?

Çarli’nin Cilvenaz’ı Şimdi Neler Yapıyor?

90’lı yılların unutulmaz dizilerinden biri olan ve izlenme rekorları kıran Çarli dizisinin, sempatik oyuncusu Çağlar Kondu, şimdilerde acaba neler yapıyor?

Çarli dizisinde canlandırdığı Cilvenaz karakteriyle gönülleri kısa sürede fetheden Çağlar Kondu, pek çok internet sitesinde hala aranan ve hayranları tarafından uzun yıllardır unutulmayan bir isim.

Çarli’nin 90’lı yılların sonlarında bitmesiyle birlikte oyunculuğa devam etmeyen Çağlar Kondu evlendi ve Çağlar Kondu Özcan oldu.

Hera ve Ginger adında iki köpeğe de sahiplik yapan Çağlar Kondu’nun şimdiki halleri için resimlere tıklayınız.

1976 Ankara doğumlu olan Çağlar Kondu, küçük yaşlarda başlayan hayvan sevgisi ile İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’nde eğitim gördüğü sırada oyunculuk teklifi almış ve kendisini bir anda Çarli dizisinde bulmuştu.

Kısa sürede güzelliği ve sempatik tavırlarıyla ilgi çeken Çağlar Kondu, dizide Afakan karakterine hayat veren İlker Aksum ile yaşadığı komik aşk ilişkisi ile büyük ilgi görmüştü.

2001 yılında Veterinerlik Fakültesini bitirdikten sonra çeşitli hastanelerde ve kliniklerde görev yapan Çağlar Kondu, oyunculuk kariyerini bu şekilde noktalamış oldu.

Türkiye’nin önde gelen veteriner hekimleri arasında gösterilen Çağlar Kondu, 2006 yılında Vetelite Veteriner Kliniği’ni kurdu ve halen veterinerlik faaliyetlerine burada devam ediyor.

Çağlar Kondu, 2010 yılına kadar önemli hayvan maması üretici firmalarının danışman hekimliği görevini de üstlenmişti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ