Kadınlar Sitesi

Hamdi Alkan’ın Fenomen Kızı Yabancı Sevgilisiyle … Aman Hamdi Alkan Görmesin

Hamdi Alkan’ın Fenomen Kızı Yabancı Sevgilisiyle … Aman Hamdi Alkan Görmesin

Oyuncu, senarist ve yönetmen Hamdi Alkan ile Canan Hoşgör’ün kızları Zeynep Alkan, geçtiğimiz yıl Hayat Bazen Tatldır’da rol almış ve sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekmişti. Konuşan ve merak edilenleri anlatan Alkan cesur pozları hakkında da konuştu.

blank

Hamdi Alkan’ın Kızı Yabancı Sevgilisiyle …

blank

“Oyunculukta karakterin neyse onu yapmak durumundasın. Karaktere kendimi yakın hissedersem hayat kadını da, her şey de olurum. Soyunmak… Büyüdükçe o roller gelir, “Hayır” demem, senaryo gerektirirse soyunurum. Belki tam soyunmam, belki de anadan doğma olurum; o günkü hissiyatıma bağlı. İşim neyi gerektirirse yaparım, sınırlarım yok, çok cesurum.”

blank

“Renkli ve büyük gözlerimi. Bakışlarım ve gülüşümü de. Boyum 1.72, kilom 57.” “Moduma, hissiyatıma göre değişiyor. Kendimi güzel hissediyorsam çektiğim videolara, fotoğraflara da yansıyor. Ama bana sorarsan güzel filan değilim.”

blank

“Şunu yapacaksın, bunu yapmayacaksın diyen bir baba değildir, bana güvenir. Sonuçta o fotoğrafları fark edilmek için değil, öylesine çekip koyduğumu biliyor. O yüzden pozlarıma laf etmez. Annem de karışmaz. Onlara seksi değil, sempatik geliyorum.”

blank

“Yazın deli gibi spora gidiyorum. Bütün arkadaşlarım mayolu yaz fotoğraflarını koyunca ben de yapayım dedim. Bu kadar ilgi görüp takipçi sayımın artacağını yeminle düşünmedim! Sonra haberlere düştüm. 18-19 yaşında mayolu poz vermeyeceğim de 70’imde mi vereceğim?”

Hamdi Alkan’ın 19 yaşındaki kızı Zeynep, sosyal medya hesabından İsveçli sevgilisiyle samimi pozlarını paylaştı.

Sosyal medya paylaşımları nedeniyle sık sık gündem olan Zeynep Alkan, bu kez sevgilisi ile olan romantik fotoğraflarını Instagram sayfasında yayınladı.

“EN GÜZEL ANILARI…”

Zeynep Alkan fotoğrafın altına “En güzel anıları bir Türk ve bir İsveçli yaratır” notunu düştü.

“BABANIN GÖĞÜSLERİ SENİNKİNDEN BÜYÜK”

Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Zeynep Alkan, sosyal medyada yapılan “Babanın göğüsleri seninkinden büyük” yorumuna verdiği “Ben zaten bunu yıllardır biliyorum kardeşim” şeklindeki cevapla adından söz ettirmişti.

İşte Zeynep Alkan ve İsveçli sevgilisi;
blank

blank
blank

blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ