Kadınlar Sitesi

Bazı Bölgelerinizde Sebepsiz Yere Duyduğunuz Ağrıların Altında Başka Nedenler Yatıyor Olabilir

Bazı Bölgelerinizde Sebepsiz Yere Duyduğunuz Ağrıların Altında Başka Nedenler Yatıyor Olabilir

1. Başınızdaki ağrı

Başınızdaki ağrı, baş ağrısı gibi, günün stresinden kaynaklanıyor olabilir. Rahatlamak için kendinize biraz zaman ayırın ve her geçen gün stresten biraz daha kurtulun.

blank

 

2. Boynunuzdaki ağrı

Eğer boynunuzda ağrı hissediyorsanız, kendinizi veya başkalarını affetme konusunda sıkıntı çekiyor olabilirsiniz. Boyun ağrısı çekiyorsanız, insanlar hakkında sevdiğiniz şeyleri düşünün.

3. Omuzlarınızdaki ağrı

Omuz ağrısı, ağır bir duygusal yük taşıdığınız anlamına gelebilir. Yüklenme işi omuzlarla olur, omuzlardan gelir. Problemleri çözmeye odaklanın ve hayatınızdaki yükü hafifletin.

4. Sırtınızın üst kısmındaki ağrı

Vücudunuzun bu kısmındaki ağrı yeteri kadar duygusal destek alamadığınız anlamına gelir. Kendinizi istenilmeyen ve sevilmemiş gibi hissedebilirsiniz.

5. Belinizdeki ağrı

Bel ağrısı para konusu hakkında çok endişeli olduğunuz anlamına gelebilir. Finansal planlama yapmanız sizin için iyi olabilir.

6. Dirseklerinizdeki ağrı

Dirsek ağrısı hayatınızı değiştirme konusundaki direncinize seslenir. Sert dirsekleriniz varsa yaşadığınız hayat da sert olabilir. Kendinizden biraz ödün verin ve kendinizi silkeleyin.

7. Ellerinizdeki ağrı

El ağrısı istediğiniz gibi başkalarına yardım eli uzatamadığınız anlamına gelebilir. Yeni arkadaşlar edinmeyi, bir iş arkadaşınızla yemek yemeyi ve insanlarla yeni bağlantılar kurmayı deneyin.

8. Kalçanızdaki ağrı

Kalça ağrısı hareket etmekten korktuğunuzu gösterebilir. Bu ağrı değişime ve harekete karşı direndiğinizi gösterebilir. Karar verirken çok temkinli olabilirsiniz.

9. Dizlerdeki ağrı

Diz ağrısı egonuzun birazcık büyük olduğunun ve kendiniz hakkında biraz fazla düşündüğünüzün bir işareti olabilir. Kendinize karşı alçak gönüllü olun. Gönüllülük faaliyetlerine katılın. Bu dünyada gelip geçici olduğunuzu unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ