Kadınlar Sitesi

ARKA SOKAKLAR’DA GÖZYAŞLARINA BOĞAN SAHNE! ÜNLÜ OYUNCU KADROYA BÖYLE DEVAM ETTİ

ARKA SOKAKLAR’DA GÖZYAŞLARINA BOĞAN SAHNE! ÜNLÜ OYUNCU KADROYA BÖYLE DEVAM ETTİ

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan’ın rol aldığı Arka Sokaklar dizisi geçtiğimiz akşam ekrana getirilen yeni bölümü ile izleyenler, ekran başına kilitledi. Hüsnü Çoban ile operasyona çıkan Ali, teröristlerin saldırısı sonucu şehit düştü. Ali’nin şehit haberini alan Pınar büyük yıkım yaşarken ekran balındaki izleyenler gözyaşlarına boğuldu.

Türk dizi tarihinin en uzun soluklu yapımlarından olan Zafer Engin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz, Oya Okar ve Yiğitcan Ergin gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Arka Sokaklar geçtiğimiz akşam 600. bölümüyle ekrana getirildi.

Arka Sokaklar 600. bölümünde; Harun’u teröristlerin elinden kurtarmaya çalışan ekip, operasyon düzenlendi. Operasyon için Hüsnü, Emre ve Aslı görevlendirildi. Ali, sniper kullanarak teröristleri öldürürken bazuka ile saldırıya uğradı.

blank

Hüsnü, Ali’nin gözünün önünde öldüğü görünce sinir krizi geçirdi. Mesut acı haber vermek için Rıza Baba’nın evine gittiğinde kötü haberi alan Pınar, feryat ederek ağladı.

Bu şekilde dizinin ilk gününden beri kadroda yer alan Alp Korkmaz, Arka Sokaklar’a veda etmiş oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ