Kadınlar Sitesi

Tayfun Erdoğan, babası Emrah’a duygu dolu satırlarla seslendi

Tayfun Erdoğan, babası Emrah’a duygu dolu satırlarla seslendi

Tayfun Erdoğan, aralarındaki buzları bir türlü eritemediği babası Emrah’a Babalar Günü’nde dokunaklı satırlarla seslendi. Erdoğan’ın babasıyla geçmişte çektirdiği bir fotoğrafı paylaşıp altına yazdığı not takipçilerini duygulandırdı.

Şarkıcı ve oyuncu Emrah’ın yıldızının bir türlü barışmadığı oğlu Tayfun, Babalar Günü’nde yaptığı sosyal medya paylaşımıyla takipçilerini duygulandırdı. Babasına olan özlemini dile getiren Tayfun Erdoğan’ın özellikle “Elbet Allah bugünlerin sensiz geçirdiğim zamanların mükafatını tekrar seninle verir inşallah” yazması dikkat çekti.

“GEL OĞLUM” DEMİŞTİN
Geçtiğimiz haftalarda baba – oğul yine polemiğe girmiş, Tayfun Erdoğan birkaç kez sabah programlarına bağlanarak yaşadıklarını dile getirmişti. Emrah’ın yıllar önce yaşadığı birlikteliğinden dünyaya gelen oğlunu uzun süre reddetmiş ardından babalığı kabul etmişti. Tayfun Erdoğan Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafın altına şunları yazdı: “Bu resme iyi bak baba. Ne güzel sarıldın o gün bana. Bu resmin en güzel yanı aslında o gün de ‘Babalar Günü’ydü. Babalar Günü’ne özel çekinmiştik bu resmî. Dün gibi aklımda, “Gel oğlum çekilelim” demiştin. Sen bu çocuğun yüzüne öyle bir gülümseme vermiştin ki.. Hayatında istenmeyen biri ben olsam da Allah çok büyük. Elbet Allah bugünlerin sensiz geçirdiğim zamanların mükafatını tekrar seninle verir inşallah. Başta bana babalık yapan dedemin ve kendi babam olmak üzere tüm baba adayları ve babaların Babalar Günü kutlu olsun.”

babalar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ