Kadınlar Sitesi

Emine T.’nin etrafında düğümlenen aşk cinayetinde işler yeni iddialarla daha da karıştı! Emine T. Tekrar Tutuklandı

Emine T.’nin etrafında düğümlenen aşk cinayetinde işler yeni iddialarla daha da karıştı! Emine T. Tekrar Tutuklandı

2 çocuklu Emine T.’nin etrafında düğümlenen aşk cinayetinde işler yeni iddialarla daha da karıştı. Genç kadın tekrar gözaltına alındı, zanlı “Emine için her şeyi yaparım”, Emine T.’nin babası “Onu kullandılar”, maktulün kuzeni ise “2 imam nikahı daha var” dedi.

blank

ADANA’da 41 yaşındaki Serdar Ağırağaç bir narenciye bahçesinde başı ve boynundan vurularak öldürülmüş halde bulundu.

Habertürk’ten Beycan Üçkardeş’in haberine göre, polis, Ağırağaç’ın ayrıldığı sevgilisi 2 çocuk annesi 34 yaşındaki Emine T.’yi takibe aldı. Katil zanlısının Emine T.’nin eski kocası Osman Ç. ile birlikte hareket eden kadının yeni sevgilisi Nihat Y. olduğu belirlendi. Osman Ç. kaçtı. Gözaltına alınan katil zanlısı Nihat Y. tutuklandı. 2 çocuk annesi Emine T.’ye ev hapsi verildi.

“ESKİ KOCASI OLDUĞUNU BİLSEYDİM ONU DA ÖLDÜRÜRDÜM”

Katil zanlısı Nihat Y. ifadesinde olayı şöyle anlattı: “Emine, ölen Serdar’ı bana abisi olarak tanıttı. Ama benden önceki sevgilisi olduğunu, Emine’yi tehdit ettiğini öğrendim. Osman, Serdar’ı bulunca bana getirdi. Tartıştık, kaçmaya çalışınca vurdum. Emine benim her şeyim, onun için her şeyi yapardım. Osman’ın eski kocası olduğunu bilseydim onu da öldürürdüm.” Ev hapsi verilen Emine T. yeniden gözaltına alındı. Kızıyla cinayeti konuşamadığını söyleyen Emine T.’nin babası Mehmet T. şunları anlattı: “Kızımı polis sorgudan sonra gece 22.00’de eve teslim etti. Ertesi gün 18.00’de tekrar aldı gitti. Nerede bilmiyoruz. Paramız yok, avukat da tutamadık.”

“5-6 MİLYON BİRİKİMİ VARDI”

Öldürülen Serdar Ağırağaç’ın kuzeni Ferit Gergüş ortaya daha da çarpıcı bir iddia attı: “Serdar komisyonculuk yapıyordu. İşi çok iyiydi. 5 sene önce 5-6 milyon lira birikimi vardı.

“2 İMAM NİKAHI DAHA VAR”

Kadının Osman’la resmi nikahından önce 2 imam nikahı daha var. Osman’dan ayrıldıktan sonra Serdar’ın işyerinde temizlikçi olarak çalışmaya başladı. Sonra ilişkileri olmuş. Sonra `Karnımdaki çocuk senin’ diyerek para koparmak için şantaj yaptı. Serdar’ın eşini de ‘Kocanı da oturduğun evi de elinden alacağım’ diye tehdit etmiş. Serdar da DNA testi yaptırmış. Çocuğun kendisinden olmadığım öğrenince Emine’den ayrıldı. Osman, yeğenim, yeni sevgili, başkaları daha olduğu yönünde duyumumuz var. Kadın, organize yapılan para koparma işinin baş aktörü.”

“KIZIMI KULLANDILAR”

Emine T.’nin babası Mehmet T. ise iddiaların doğru olmadığını ileri sürerek şunları anlattı: “Kızımı kullandılar. Serdar Ağırağaç ve çevresi kızımı kullandı. Eski sevgili, yeni sevgili lafları doğru değil. Osman’dan boşandı. Ne yaptıysa bu Serdar yaptı, kızımın beynini yıkadı. Kızım da bana ‘Serdar beni kullandı’ dedi. Nihat namazında niyazında. Cinayet işle-diğine bile şaşırdım.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ