Kadınlar Sitesi

21 Yaşındaki Anne Yangında Hayatını Kaybetti – İtfaiyecilerin Gördükleri Bir Manzara Gözlerini Yaşarttı

21 Yaşındaki Anne Yangında Hayatını Kaybetti – İtfaiyecilerin Gördükleri Bir Manzara Gözlerini Yaşarttı

Kadınlar anne olduklarında inanılmaz değişiyorlar. Hayatları artık kendilerinden ibaret olmuyor. Çocuklarının hayatı onlarınkinden daha önemli hale geliyor.

Az sonra okuyacaklarınız bir annenin evladı için yapabileceklerinin son kanıtı. Shelby Ann Carter ismindeki anne 12 haftalık bebeğini yangında kurtarmak için kendi canını feda etti.

21 yaşındaki Shelby Ann Carter’ın güzel bir hayatı vardı. Eşiyle beraber Wyoming’te yaşıyordu. Bir süre önce kızları dünyaya gelmişti. Shelby Ann, anne olmanın sevincini doya doya yaşıyordu.

blank

Bir gün evlerinde yangın çıktı. Shelby Ann yangın çıktığı esnada kızıyla beraber evdeydi. Dakikalar içinde ev yanmaya başladı. Etrafı duman ve alevler sarmıştı ve kaçacak hiçbir yer yoktu.

blank

İtfaiyeciler bir süre sonra eve ulaştı. İkinci katın zemininde gördükleri karşısında çok üzüldüler.Shelby Ann’in cansız bedeni yerde yatıyordu.İtfaiyeciler daha sonra bir annenin evladı için her şeyi yapabileceğinin kanıtını gözleriyle gördüler.Shelby Anne bebeğini bebek oto koltuğuna sıkıca bağlayıp ikinci katın penceresinden aşağıya atmış.

blank

İtfaiyeciler Keana ismindeki küçük kızı bulur bulmaz hemen acile götüdüler. Shelby Ann’in yaptığı sayesinde kızı yangından sağ salim kurtuldu.Olayın ardından komşuları sosyal bağış sitesinde bir kampanya başlattı. Şimdiye dek 40 bin dolardan fazla bağış yapıldı.

blank

Shelby Ann’in yaptığı hareketten annelik iç güdüsünün ne kadar kuvvetli olduğunu ve bir annenin evladı için her şeyi yapabileceğini çıkarabiliriz. Keana annesini asla göremeyecek olsa da kendisi için yaptığı ve onu ne kadar sevdiğini her daim hatırlayacaktır. Annenin yaptığını paylaşın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ