Kadınlar Sitesi

Yuva Yıkanın Yuvası Olur mu? İşte Yuva Yıkarak Yuva Kuran 13 Çift

Yuva Yıkanın Yuvası Olur mu? İşte Yuva Yıkarak Yuva Kuran 13 Çift

Kaya Çilingiroğlu ve Feraye Tanyolaç çiftinin mutlu yuvası kısa bir süreliğine de olsa, oldu!

blank

Çilingiroğlu’nun, Hülya Avşar’ı aldattığından, “Ferrari mi aldınız?” sorusunu soran gazeteciye verdiği “Siz Feraye’yi nereden biliyorsunuz?” cevabıyla haberdar olmuştuk.

Sonuç olarak Çilingiroğlu ve Avşar çifti ayrıldı. Kaya Bey, Feraye Hanım ile evlendi. Bir de çocukları oldu. Mutlu oldular fakat bir süre sonra boşandılar. Sonuç olarak; uzun süren bir evlilik olmasa da en azından çocukları oldu.

blank

Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran çifti; hiç olmadı! Aralarında hem büyük bir yaş farkı vardı, hem de aşk yaşamaya başladıklarında Ali Taran evliydi ve eşi kanserle mücadele veriyordu. Buna rağmen, evlendiler. Ali Taran’ın eski eşi, bu evliliğin gerçekleşmesinden 4 ay sonra vefat etti. Bu çift, elbette ki mutlu olamadı ve kısa sürede ayrıldılar. Sonuç olarak; bu örneğimizde yuva yıkanın yuvası olmadı!

blank

Demet Şener ve İbrahim Kutluay çifti; yuvaları oldu! Türkiye’nin muhtemelen en ünlü ihaneti Demet Şener, Demet Akalın ve İbrahim Kutlu ay arasında gerçekleşti. Hepimizin bildiği gibi; Kutluay, Akalın’ı Demet Şener ile aldattı. Her ne kadar Demet Akalın, “Yarına kalsa, yanına kalmaz; acı döner gelir, karması var” diye şarkı sözleri söylese de, bu durum Kutluay’ın yanına kaldı ve çiftin 2 çocuklu, uzun zamandır süren bir evliliği oldu. Sonuç olarak; ilk örneğimizde, yuva yıkanın gayet de mutlu bir yuvası oldu!

blank

Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi çiftinin peşini kötü karma bırakmadı!Haluk Bilginer, Zuhal Olcay ile evliyken Aşkın Nur Yengi ile ilişki yaşamaya başladı. Bunun basına yansımasıyla da boşandılar. Ardından evlenen çift çocuk sahibi oldu fakat Haluk Bilginer bu sefer de Aşkın Nur Yengi’yi aldattı. Aşkın Nur’un, Zuhal Olcay’a benzeme çabaları da bu kötü döngüyü kırmaya yetmedi. Sonuç olarak; bu ilişkiye göre, yuva yıkanın yuvası gerçekten de olmadı!

blank

Neco ve İdil Erge; yuvasının üzerine yuva kurdu, mutlu da oldu! Ayşe Özyılmazel’in babası Neco, çeyrek asırlık eşinden ayrılarak, kızı yaşındaki İdil Erge ile evlendi. Evlendikten sonra ise sevgililik durumlarının Neco eski eşiyle evliyken de uzunca bir süredir devam ettiği ortaya çıktı. Sonuçta; bu örnekteki çiftimiz mutluluğu yakaladı, hatta Neco 60 küsür yaşında baba oldu.

blank

Ebru Şallı ve Sinan Akçıl çifti, mutluluğu yakalayamasalar da, çalkantılı ilişkilerinde tutkuyu dibine kadar yaşıyorlar!Ebru Şallı, evli ve çocuklu mutlu hayatını Sinan Akçıl için terketti. Adeta genç ve tutkulu bir aşk yaşanan bu ilişkide ise adeta sular durulmadı! Sürekli ayrılıp barışan çiftin son durumu ise belirsiz. Sonuç ise; henüz net değil!

blank

Nazan Öncel ve Akşit Togay çifti de çok göz önünde yaşamasalar da, mutluluğu yakalamış çiftlerden. Akşit Togay, Nazan Öncel’in ablasının eski eşi! Eniştesiyle evlenen Nazan Öncel, bu konuda açıklama yapmaktan her zaman kaçındı. Eşi ise evliliklerinin telif haklarını korumak amaçlı bir formalite evliliği olduğunu iddia etti. Fakat çift pek çok kez beraber görüntülendi. Oldukça da mutlu görünüyorlar! Sonuçta; bu çiftimiz de mutlu birlikteli yaşayanlar arasına giriyor!

blank

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan, adeta mutluluğun kitabını yazdılar! Pınar Altuğ, askerdeki eşini Tony Teoridis ile aldatmıştı, ardından ise Yağmur Atacan ile ilişki yaşamaya başladı. Eşinden boşandığı gibi Atacan ile evlenen Pınar Altuğ, çoluk çocuğa karıştı ve gayet mutlu oldu. Sonuç olarak; bu ilişkide yuva üzerine yuva gayet de oldu!

blank

Gülden Karaböcek ve Atilla Alpsakarya çifti de yıkıcı bir ilişki yaşadılar. Gülden Karaböcek de enişte sevenlerden! Ablası Neşe Karaböcek’in eşi Atilla Alpsakarya ile evlendiği için ailesiyle arası da bozulan Gülden Karaböcek, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile, bu evliliğinde tek bir mutlu gün geçirmediğini açıkladı. Sonuçta bu ilişkiye göre; yuva yıkanın yuvası olmazmış, gün yüzü görmezmiş!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ