Kadınlar Sitesi

Ütopya’da Kim Şampiyon Oldu ? Ütopya Finalinde Neler Oldu.

Ütopya’da Kim Şampiyon Oldu ? Ütopya Finalinde Neler Oldu.

Ütopya’da Kim Şampiyon Oldu ? Ütopya Finalinde Neler Oldu.
TV 8 ekranlarında uzun süredir yayına devam eden Ütopya yarışma programının 2015 finalistleri belli oldu. Son eleme sonrası Ütopya’da finale adım adım yaklaşılırken yarışmada finale kalan isimler: Semih Öztürk, Tuncay Kes oldu.. 3 farklı aşama ile elenen ismin belli olacağı Ütopya’da ilk oylama 26 eski yarışmacı arasında yapıldı.. Ütopya yarışmacılarının oylamasında Tuncay Kes , Semih Öztürk’ü sollayarak birinci çıktı. Tuncay Kes ilk oylamayı Semih karşısında 14 oyla kazandı.

ütopya

E – GAZETE SATIŞLARINI KİM KAZANDI?

Ütopya yarışmacılarının oy vermesinin ardından ikinci oylamaya geçildi. Bu da e-gazete satışlarıydı. 330 gün boyunca Ütopya’da kalan Semih Öztürk ve Tuncay Kes arasındaki bu yarışın galibi Semih oldu. Böylece Ütopya finalinde durum 1-1’e geldi. Ütopya birincisini SMS oylaması sonuçları ortaya çıkacak.

ÜTOPYA ŞAMPİYONUNUN ÖDÜLÜ NE?

Herkesin merak ettiği buydu. Ütopya şampiyonunun ödülü yüklü bir para… Peki ne kadar? Ütopya sunucusu ödülü açıkladı. Şampiyon olan kişi e gazete satışından gelen 877 bin liranın yarısının sabihi olacak. Yani Ütopya birincisi tam 438 bin lira para ödülü alacak.

Ütopyanın Şampiyonu Tuncay Kes oldu..

tuncay kes

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ