Kadınlar Sitesi

Mustafa Ceceli ilk kez konuştu ‘Sizin bilmediğiniz çok şey var’

Mustafa Ceceli ilk kez konuştu ‘Sizin bilmediğiniz çok şey var’

Son günlerin en çok konuşulan magazin olayı Mustafa Ceceli’nin Selin İmer ile aşk yaşaması olmuştu. Mustafa Ceceli 9 yıllık eşi Sinem Ceceli’den boşanır boşanmaz Selin İmer’le aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Tüm yaşananlara ve söylenenlere rağmen Mustafa Ceceli ve Selin İmer 10 Temmuz’da hayatlarını birleştirdi.

blank

Evlilikten sonra Mustafa Ceceli ve Selin İmer’in hayatları daha çok merak edilir oldu. Mustafa Ceceli birde üzerine Instagram hesabını yeni takipçilere kapatınca merak gitgide arttı. Ve sonunda Mustafa Ceceli evliliği hakkında ilk konuştu ve ‘Bilmediğiniz şeyler var.’ dedi. İşte Mustafa Ceceli’nin o açıklamaları.

Mustafa Ceceli Mayıs ayında 9 yıllık eşi Sinem Gedik’ten boşanmış, 10 Temmuz’da da Selin İmer ile nikah masasına oturmuştu.Mustafa Ceceli, önceki gün bir eğlence salonunda oğlu Arın’la objektiflere takıldı.

Birlikte kahvaltı yapan baba-oğul, ardından oyun alanına geçti.Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ceceli, evliliğiyle ilgili de konuştu: “Bildiğiniz üzere Selin Hanım ile evlenip yeni evimize taşındık. Selin’le olan evliliğime herkes çok tepki gösterdi.

Ben hep sustum, hiç kimse ne olduğunu bilmiyor; insanların bilmediği o kadar çok şey var ki… Ama şu an çok mutluyum; biz insanların dediği hiçbir şeye kulak asmadık.Şu an evliliğimizin tadını çıkarıyoruz.” Saatlerce oyun alanında vakit geçiren baba-oğul, daha sonra evlerinin yolunu tuttu.

NİKAH SONRASI İLK PAYLAŞIMI DİKKAT ÇEKTİ.

Mustafa Ceceli’nin olaylı evliliği sonrası yaptığı ilk Instagram paylaşımı dikkat çekmişti. SE harflerinin büyük olması ‘Eşi Selin İmer’e itafen mi?’ sorularını akıllara getirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ