Kadınlar Sitesi

Tıp dünyası bu mucizeyi konuşuyor! 2 adet aspirini eritin ve…

Tıp dünyası bu mucizeyi konuşuyor! 2 adet aspirini eritin ve…

Tıp dünyasının mucizesi olan aspirin günlük hayatınızı kolaylaştıracak öyle farklı işlere yarıyor ki şaşacaksınız.2 adet aspirinin eritilerek kazanılan karışımlar ile yapılan alternatif tedavi yöntemleri iddialara göre birçok rahatsızlığa şifa oluyor,Tıp dünyasının mucizesi olan aspirinin günlük hayatınızda karşılaştığınız sorunları kolaylaştıracak formülleri öğrenince çok şaşıracaksınız.İşte o formüller…İki adet aspirini ezerek kullandığınız şampuana katın Saçınızı şampuanladıktan sonra 1-2 dakika bekleyin ve iyice durulayın.

AYAĞINIZDAKİ NASIRLARI TEDAVİ EDİN
5-6 adet aspirini havanda döverek toz haline getirin. 1 çay kaşığı limon ve bir çay kaşığı su ile bulamaç haline getirin.Bulamacı nasırın üzerine sürerek, bir bez ve üzerine bir naylon torba ile sarın.10 dakika ayaklarınızı yükseğe kaldırarak bekletin ve sonra yumuşayan nasırınızı törpüleyin.

blank

ÇİÇEKLERİNİZİN ÖMRÜNÜ UZATIN

Vazoya koyacağınız çiçeklerin suyuna bir adet aspirini ezerek atın.

blank

KUMAŞTAKİ TER LEKELERİNİ ÇIKARTABİLİRSİNİZ
2 adet aspirini bir bardak suyun içinde ezerek eritin. Karışımı giysinizin ter lekesi olan bölümündü 2 saat bekleterek, yıkayın.

blank

SİVİLCELERİNİZİ KURUTUN
Bir adet aspirini ezerek, az suyla krem haline getirin.Karışımı sivilcenin üzerine sürün ve 1-2 dakika bekletin.Sonra sabunlu suyla yıkayın.

blank

TIRNAKLARINIZI YUMUŞATIN
El ve ayaklarını kovaya sıcak su koyarak yumuşatmak isteyenler su içerisine 1 veya 2 tane de aspirin atarak yorgunluğun alınmasını, gözeneklerin rahatlamasını ve tırnakların yumuşamasını sağlayabilirsiniz.

blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ