Kadınlar Sitesi

Patileriyle cama vurup yemek istiyorlar

Patileriyle cama vurup yemek istiyorlar

‘Günün belli saatlerinde bizi ziyaret ediyorlar’ Patileriyle dükkanın camına vurup yemek isteyen köpeklere esnaf sahip çıkıyor

Kocaeli’nin Gebze İlçesi’nde kasabın camına her sabah patileriyle vuran iki köpek, kasap Tuncer Demir’in verdiği etlerle besleniyor.

blank

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Gebze Hayvan Barınağı’nca tedavileri yapılan ve aşılanan ‘Maviş’ ile ‘Zeytin’ adlı köpeklere Gebzeli esnaf sahip çıktı.

blank

PATİLERİYLE CAMA VURUYORLAR

Kasaplık yapan esnafın sık sık yemek verdiği ’Maviş’ ve ’Zeytin’, bir süre sonra patileriyle kasabın camına vurarak, çalışanlardan yemek bekledi.

blank

Kasaplar, köpeklerin cama patilerini vurmasıyla kapıyı açıp onlara yiyecek getirdi.

blank

Köpeklerin bu hareketleri esnafın ilgi odağı haline geldi.

blank

‘GÜNÜN BELLİ SAATİNDE BİZİ ZİYARET EDERLER’

Köpekleri besleyen kasap Tuncer Demir, “Hayvanlara ilgim, çocukluğumdan beri var. Bu hayvanlar, günün belli saatlerinde aç oldukları zamanlarda benim oturduğum koltuğun bulunduğu camın önüne gelirler, cama vururlar. Ben, arkadaşlarıma talimat verdim. Çalışanlarım, köpeklerin yiyeceklerini temin ederler. Onları doyurmak, bizi mutlu ediyor. Günün belli saatlerinde hepsi, bizi ziyaret ederler. Yiyecek vermeyi unuttuğumuz zaman patileriyle cama vurarak, bizi uyarıyorlar” dedi.

blank

blank

blank

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ