Kadınlar Sitesi

Müge Anlı Fatma Demir Cinayetinden Şok Gelişme! Bir Anda Azından Kaçırdı!

Müge Anlı Fatma Demir Cinayetinden Şok Gelişme! Bir Anda Azından Kaçırdı!

Fatma Demir’in kaybolduğu gün Güladiye’nin bulunduğunu söylediği tarladan yapılan çekimin kaydı yapıldı. Abdullah Demir, Fatma Demir’in eşyalarının bulunduğu tarlaya gitti. Program ekibi ise Güladiye’nin çalıştığı tarlaya gittiler. O dönemde mısır ekili olduğu için bir şey toplarken tarladaki kişi görülemeyebilir ancak kafayı kaldırıldığı anda görülebilir. Tarlanın her yerinden Fatma Demir’in eşyalarının bulunduğu yer görülebiliyor.

Ayrıca ses duyulup duyulmadığı da kontrol edildi ve sesin de net olarak duyulduğu anlaşıldı. Samsun’a gidip keşif yapan Şevki Bey de duyulabileceğini doğruladı. Müge Anlı “bu kadın hiç mi bağırmadı? Nasıl kimse duymadı” dedi. Havva “benim annemin ayağında naylon çorap vardı. Tarlada boğuşma olsa çorabı yırtılırdı. Annemin çorabında hiçbir yırtık yok” dedi. Fatma Demir bulunduğunda çenesi bağlıymış.

Çenesi düşmesin diye toplanmış! Müge Anlı, “Bu şekilde olaylar öldüren kişi akrabadan biri olunca gerçekleşiyor” dedi. Şevki Bey, “tarlada öldürülüp bir yere taşınsa çenesi bağlanmaz. Evden çıkmadan başına böyle bir iş geldiğini düşünüyorum” dedi. Necla’nın programda“Eğer kavga sonunda intihar kelimesini kullanmasaydı, biz de bunu yapmazdık” dediği görüntüler yayınlandı. Müge Anlı, burada neyi anlatmaya çalıştığını sordu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ