Kadınlar Sitesi

Oyuncu Hazal Kaya’nın Başı Yabancı Bir Hayranıyla Dertte.

Oyuncu Hazal Kaya’nın Başı Yabancı Bir Hayranıyla Dertte.

Oyuncu Hazal Kaya’nın başı yabancı bir hayranıyla dertte…
Hazal Kaya: ”Türkiye’ye girmesine izin vermeyin’’Türkiye’de tıp öğrencisi olan İranlı 27 yaşındaki İsa Karimi, Hazal Kaya sevgisini biraz abartanlardan.Hatta bu yüzden geçtiğimiz yaz adliyelik oldu.Çünkü Karimi, üzerine “Aşkım, eşim, karım” gibi notlar düştüğü hediyeleri Kaya’nın işyerine göndermeye başladı.
Bu durum üzerine Karimi, onun babası ve ablasına 4 ay Hazal Kaya’ya yaklaşmama kararı verildi.
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Kadına Karşı Şiddet Bürosu ayrıca Karimi hakkında soruşturma başlattı.
Bu soruşturma sürerken Karimi’nin Facebook adresinde Hazal Kaya ile ilgili yaptığı paylaşımlar için yeni bir soruşturmaya başlatıldı.
hazal kaya

Mesajlar incelendiğinde “Hazal benim tek nazlı canım. Bir tanem, gözümün bebeği eşimdir” ve “Ya Hazalım ya ölüm vesselam” şeklinde mesajlar yer aldığı görüldü.
Bunun üzerine Karimi’nin oturma izni bulunmadığını iddia eden Kaya, Göçmen İdaresi İstanbul Müdürlüğü’ne başvurarak Türkiye’ye bir daha sokulmamasını talep etti.
hazal kaya korkuyor
Türkçe bilen Karimi savcılık ifadesinde “Hayranıyım ve onu hiç yüz yüze görmedim. Evine gitmedim. Ama ailemin gittiği, işyerine hediye gönderdiğim doğru.
Kendisini çok seviyorum, hatta evlenmek isterim. Kendisine kesinlikle zarar vermek istemem. Durumun bu hale gelmesinden dolayı pişmanım” demişti. (Sabah)
hazal kayanın hayranı ile başı dertte

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ