Kadınlar Sitesi

Çocuklar Duymasın Dizisine Bomba İsim

Çocuklar Duymasın Dizisine Bomba İsim

Fenomen dizi Çocuklar Duymasın’ın yeni oyuncusu çok konuşuldu.

Geçtiğimiz haftalarda final yapacağı iddiaları ortaya atılan ama reytinglerde son hafta çıkışa geçen Çocuklar Duymasın dizisine sürpriz bir oyuncu katıldı.

blank

Çocuklar Duymasın, kadrosuna yeni bir isim daha kattı.

Haluk ve Meltem’in boşanma sürecinin işlendiği kanal d’nin dizisi Çocuklar Duymasın’a ortalığı karıştıracak yeni bir karakter geliyor.

blank

Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ Atacan, Zeyno Günenç, Volkan Severcan gibi isimlerin başrolünü paylaştığı diziye, Tuna Arman dahil oluyor.

blank

Tuna Arman dizide Tuna’nın eski eşi Merve’nin annesini canlandıracak. Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümü 24 Aralık Pazar günü Kanal D ekranlarında yer alacak.Tuna Arman;22 Mart 1969’da İstanbul‘da dünyaya gelmiştir.

blank

1980 yılında AÇOK adlı grupta tiyatroya başladı. 1982 yılında TES Şan Tiyatrosu kursuna gitti. 1984’de İstanbul Belediye Tiyatrosu’na devam etti.1985’te ilk tiyatrosunu Devlet Tiyatrosu’nda Kızıldereliler adlı oyunda oynadı.

blank

Sadri Alışık Tiyatrosu, Abdullah Şahin Tiyatrosu, Deve Kuşu Kabare tiyatrolarında oynadı.Günümüzde Asuman Dabak Tiyatrosu Çok sayıda dizide de önemli rollerde oynamıştır.Çorap söküğü Derman Hepsi 1 Avrupa Yakası

blank

Tatlı Hayat Evimiz Olacak mı? Çiçek Taksi Cümbüş Sokak,Bizim Mahalle Altınkuş Musiki Cemiyeti Uzak Kentin İnsanları (Köprü),Mavi Mavi Uzak Kentin İnsanları,Hayatın kendisi kadar komik ve duygusal bir dizi olan Çocuklar Duymasın kaldığı yerden değil, günümüzden devam ediyor. Çünkü bizim izleyemediğimiz yedi senelik dönem içinde orada hayat hiç durmadı.

blank

Evlerinin dekorasyonunu değiştirdiler, iş hayatlarında yeni pozisyonlar elde ettiler ya da edemediler, çocuklar büyüdü, Haluk, Meltem ve diğerleri yaşlandı.

blank

Ama Haluk hala bildiğimiz Haluk, hala her şeye karşı, muhafazakar ve milliyetçi. Meltem’de büyük değişiklik yok, modern, ideal ve ahlaklı bir eş.

blank

Ailenin meseleleri yine çok küçük; kredi kartları, telefon faturaları, alışveriş giderleri, tatil masrafları ve hayatın içinde akıp giden her şey. Kısacası Çocuklar Duymasın’da aslında hem değişen bir şey yok, hem de çok şey değişmiş.

blank

Yine komik, yine duygusal, yine güncel, yine hayatın kendisi gibi küçük meseleleri olan, kentli ilişkilere ve modern aile meselelerine odaklı hem duygusal hem de eğlenceli bir aile komedisi. Çocuklar Duymasın bu kez de 2010 Türkiye’sine bir ayna tutuyor ve yaşadığımız çağın aile yapısı üzerinden sosyolojik bir analiz yapıyor ve Türkiye’de tüm yaş gruplarının aynı anda seyredebileceği tek dizi olma iddiasını koruyor.

blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ