Kadınlar Sitesi

Müge Anlı Fatma Demir Cinayetinde flaş gelişme! Sona Gelindi Gözaltılar başladı

Müge Anlı Fatma Demir Cinayetinde flaş gelişme! Sona Gelindi Gözaltılar başladı

Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün ekranlara geliyor. Müge Anlı’nın sunumu ile kayıplar bulunuyor, gizemli cinayetler çözülüyor. ATV’nin en sevilen yapımlarından biri olan program yüksek reytinglere sahip. Müge Anlı’nın ve stüdyodaki uzman kişilerin programı sunumu oldukça beğeniliyor. Program saat 10.00 ile 13.00 arasında ekranlara geliyor. Son günlerde en çok konuşulan konulardan biri olan Fatma Demir Cinayeti’nde şok gelişmeler yaşandı.

blank

Necla Demir, Hidayet’in ve Fatma Demir olay günü beraber olduğuna dair bir şeyi ağzından kaçırdı! Fatma Demir’in katili kim, Müge Anlı 1 Haziran 2017 son yeni bölümde neler olduFatma Demir katili kim?  ATV ekranlarında seyircisiyle buluşan Müge Anlı ile Tatlı Ser hafta içi her gün 10.00 ile 13.00 arasında ekranlara geliyor. Fatma Demir’in gelinleri Güladiye ve Necla’nın şüpheli ifadeleri sonucu tüm oklar onların üzerine çevrildi. Telefon dökümleri sonucu cinayet gecesi ikilinin mesajlaştığı ortaya çıktı. Mesajlarda birbirlerine ne yazdıkları ise merak konusu. İkili sürekli yalan söylüyorlar ve daha önce verdikleri ifadeleri değiştiriyorlar. Müge Anlı 26 Mayıs bölümünde şok bir gelişme yaşandı. Necla Demir ne söyledi? Necla Demir ağzından öyle bir şey kaçırdı ki! Müge Anlı 31 Mayıs Fatma Demir Cinayetinde yeni gelişme ne sorularının cevabını ve Müge Anlı 1 Haziran izleme linkine haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

MÜGE ANLI 1 HAZİRAN 2017 NELER OLDU?

Necla, Hidayet, Şöhret, Ali Akyol, Kani, Güladiye,  Ali Demir, Ahmet Akyol, Mustafa Akyol ve Güladiye’nin dedesi jandarmaya ifade vermeye gittiler. Bunun ardından üç kişi gözaltına alındı. Hidayet’in ifadesi dört saat sürdü ve gözaltına alındı! Güladiye gözaltına alındı! İfadesi 4 buçuk saat sürdü. Necla’nın ifade alımı 6 saat sürdü. 10 sayfalık ifade verdi. Necla Demir gözaltına alındı! Program şu anda devam ediyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ