Kadınlar Sitesi

Kova burcunda Ay Tutulmasının burçlar üzerindeki etkisi – 21 Ağustos 2016

Kova burcunda Ay Tutulmasının burçlar üzerindeki etkisi – 21 Ağustos 2016

 Ünlü astrolog Dinçer Güner’in kaleminden!

blank

Bugün Kova burcunda parçalı ay tutulması meydana geldi. Bu Bu tutulmanın etkilerinin toplamda önümüzde ki 1,5 ay boyunca hissedeceğiz. Tutulma ile beraber hepimiz hayatlarımızın belli alanlarında farklı ve sıra dışı konulara çekilirken diğer yandan zincirlerimizi kırıp özgürleşeceğiz.

Tutulma etkisi ile yalnız olanlar, farklı, sıra dışı, değişik kişilere çekilebilir, ilişkilerde özgürlük, bağımsızlık teması çok daha ön planda olabilecektir. Özellikle tutulma ile zihinsel anlamda bizi engelleyen düşünce kalıplarını kırmak, zihinsel anlamda özgürleşmek önemli olacaktır. Bu tutulma özellikle Kova, yükselen Kova, Kova burcunda gezegenleri olanlar ve diğer hava grupları olan Terazi ve İkizler burçları daha olumlu etkilenirken, sabit burçlar ise Boğa, Akrep, Aslan yaşamlarında meydana gelecek olan değişimlere direnmekten dolayı biraz zorlanabilirler.

Bakalım bu tutulma ile burçları neler bekliyor?

Koç: Bu tutulma ile bazılarınız arkadaşlar gruplarınızdan özgürleşmek ve bağımsızlaşmak adına ayrılabilirsiniz. Bazılarınız ise yeni gruplara, kulüplere, STK’lara üye olabilirsiniz. Hayatınızda sosyal alanda devrimler yaratabilir ve revize edebilirsiniz.

Boğa: Tutulma ile kariyer, statü, prestij, iş konuları hayatınızın odak noktası haline gelecektir. Bu alanda sıra dışı, daha önce görmediğiniz, denemediğiniz deneyimler yaşayabilir, tekliflerle karşılaşabilirsiniz. İş konusunda önemli bir organizasyona dahil olabilirsiniz. Bir proje içinde olmanız gerekebilir veya teklifi gelebilir.

İkizler: Tutulma etkisi ile iş konusunda önemli ve heyecan verici seyahatlere çıkmanız gerekebilir. Uzunca bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu yolculuk size özellikle kariyerinizi ilişkilendiren konularda elinizi güçlendirecek bir durum yaratabilir ya da çok umut ettiğiniz bir konuya daha da yaklaşabilirsiniz.

Yengeç: Tutulmanın hayatınızda odaklanacağı konular; krediler, borçlar, ekonomi, finansal durumlar, vergiler, miraslar, sponsorluklar, nafaka konuları, muhasebe ile ilgili işler, değişim, dönüşüm ile ilintili konular olacaktır. Bu dönem belki de uygun faiz oranları ile yatırım için kredi çekebilirsiniz. Bu krediyi belki de kendi işinizi kurmak için de kullanabilirsiniz.

Aslan: Tutulma ile birlikte eğer ki bir partneriniz var ise ona sürpriz bir şekilde evlenme teklif edebilir, yüzük takabilir, yüzük alabilir, nişanlanabilir, ilişkinizi daha heyecan verici bir noktaya taşımak isteyebilirsiniz. Tutulma etkisi ile sizi çok iyi temsil edecek biri ile bir anlaşma yapabilirsiniz. Avukat, muhasebeci ya da iş anlamında sizi besleyecek bir ortaklık başlatabilirsiniz.

Başak: Öncelikle yeni iş projeleri gündeme gelebilir, iş bağlantıları kurabilir, iş konusunda harika destekler alabilirsiniz. Çalıştığınız iş ortamınızın organizasyonel yapısında bir değişiklik olabilir ve size sürpriz bir konum teklifi gelebilir. Sağlığınızla ile ilgili kontrollerden geçebilirsiniz.

Terazi: Bu tutulma en çok Terazi burçlarına yarayacak. Tutulmanın odaklanacağı konular; aşk, özel hayat, flörtler, çocuklar, hobiler, hayatın zevk ve keyif veren yanları ve yaratıcılık gerektiren konular üzerine olacaktır. Ummadığınız birinden bir ilanı aşk durumu olabilir ve bu sizi çok şaşırtabilir.

blank

Akrep: Tutulmanın odaklanacağı konular; ev, yuva, aile ile ilgili konular, yerleşim gayrimenkul, alım ve satıma ilişkin konular, aile içi ilişkiler üzerine olacaktır. Tutulma ile evinizi değiştirebilir, yeni bir eve geçebilir, ev almak için kolları sıvayabilirsiniz. Ayrıca ailenizden kan bağınız olan birileri ile iş projeleri yaratabilirsiniz.

Yay: Öncelikle tutulma ile birlikte spontane, plansız bir tatile bir seyahate çıkabilirsiniz. Hatta hoşlandığınız biri veya partneriniz varsa onunla da çıkabilirsiniz bu seyahate. Tutulma etkisi ile iş konusunda bir anlaşma yapabilirsiniz. Özellikle kariyer konusunda harika fırsatlarla karşılaşabilirsiniz bu hafta, değerlendirmeye bakın.

Oğlak: Tutulmanın odaklanacağı konular; paranız, bütçeniz, kazançlarınız, sahip olduğunuz varlıklar, gelirleriniz, satış işleri, ürettiğiniz her türlü konu üzerinde olacaktır. Kişisel anlamda kazançlarınızı arttırabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz.

Kova: Öncelikle fiziksel olarak daha fit görünmek için kolları sıvayabilir, spora başlayabilir, egzersizler yapabilirsiniz. Hayatınızın gidişatı ile ilgili radikal bir takım kararlar alabilirsiniz. Bazılarınız kişisel bir takım yeteneklerinizi eğitimle süsleyebilir ve mesleğe dönüştürebilirsiniz.

Balık: Öncelikle sağlıkla ilgili devam eden bir tedaviniz varsa tedavi yönteminde veya gittiğiniz hastanede değişikliğe gidebilirsiniz. Bir süredir devam eden bir sağlık durumunuz varsa bu hafta artık sona erebilir. Tutulma sürecinde farkında olmadan etrafınızda ki bir çok insanın sırrına ortak olabilir, gizli kalmış konular duyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ