Kadınlar Sitesi

Klibinde Kışkırkıtıcı Bir Şekilde Muz Yediği için Mısırlı Şeyma Ahmed, 2 yıl hapis cezasına çarptırıldı işte o, olay klip

Klibinde Kışkırkıtıcı Bir Şekilde Muz Yediği için Mısırlı Şeyma Ahmed, 2 yıl hapis cezasına çarptırıldı işte o, olay klip

Mısır’da geçen ay iç çamaşırlarıyla çekilen klibinde er*tik bir şekilde muz yediği gerekçesiyle gözaltına alınan şarkıcı Şeyma Ahmed, iki yıl hapis cezasına çarptırıldı.

blank

Mısır medyasına haberlere göre; 25 yaşındaki Şeyma Ahmed, ‘ahlâksızlığa teşvik’ten ve ‘uygunsuz klip yayınlamak’tan suçlu bulundu. ‘Sorunlarım Var’ adlı şarkıya çekilen klibin yönetmeninin de gıyabında iki yıl hapis cezasına çarptırıldığı belirtildi.

Şeyma geçen ay yakalanmadan önce şimdilerde silinmiş olan Facebook sayfasından özür mesajı yayınlamıştı. Şeyma, “Tüm bunların olacağını ve insanların böylesi sert saldırısına uğrayacağımı düşünmemiştim” yazmıştı.

blank

Klipte, Şeyma bir sınıftaki kara tahtanın önünde muz ve cips yiyor ve öğrenci rolü yapan genç erkekler de onu hayranlıkla izliyordu.

Geçen yıl Mısır mahkemeleri, üç kadın dansçıyı müzik klipleriyle ‘ahlaksızlığı teşvik’ten mahkûm etmiş ve altı yıl hapis cezasına çarptırmıştı.

İşte O klip

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ