Kadınlar Sitesi

Kadın Tanımadığı Bir Ailenin Fotoğrafını Çekti – Fotoğraftaki Detay Daha Sonra Onu Ağlattı

Kadın Tanımadığı Bir Ailenin Fotoğrafını Çekti – Fotoğraftaki Detay Daha Sonra Onu Ağlattı

Yapacağınız küçük iyiliklerle birilerinin hayatlarını değiştirebilirsiniz. Tıpkı az sonra okuyacağınız haberdeki kadının yaptığı gibi. Yaptığı küçük iyilik, iyilik yapılan ailenin hayatında büyük bir önem taşıyor.

blank

blank

8 Haziran tarihinde Joyce Rhinehart, torunu Blake ile beraber dondurma yemeye gitti. Blake ve anneannesi dondurmanın keyfini çıkarırken, Joyce’un gözü bir aileye takıldı.Joyce, Facebook’ta “Bir anda onların fotoğrafını çekmek istedim” dedi.Kadın hemen ailenin fotoğrafını çekti ve kendi telefonundan fotoğrafı aileye yolladı.

blank

Hikâye bununla bitmedi. Birkaç gün sonra Joyce tanımadığı bir numaradan mesaj aldı. Joyce mesajı görünce ağlamaya başladı.Mesajda, “Hanımefendi… Geçtiğimiz gün ailemizin fotoğrafını çektiniz. Eşim dün vefat etti. Çektiğiniz fotoğraf eşim ve ailemle beraber son fotoğrafım. Yaptığınız iyilik için çok ama çok teşekkür ederim” yazıyordu.

Yaptığınız küçük iyilikler bakın diğerlerini ne kadar memnun edebiliyor.Nezaket, insanlık ve sevgi içeren haberi arkadaşlarınızla paylaşarak ilham almalarını sağlayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ