Kadınlar Sitesi

Herkes Oğlunu Beşince Kattan Aşağıya Atan Babayı Konuşuyor işte saniye saniye o inanılmaz anlar

Herkes Oğlunu Beşince Kattan Aşağıya Atan Babayı Konuşuyor işte saniye saniye o inanılmaz anlar

Ebeveynlerin temel görevi çocuklarını tehlikeden korumaktır. Tehlikeli bir durumlar karşılaştıklarında ebeveynler, çocuklarının hayatlarını kurtarabilmek için kendi hayatlarını riske atarlar.Rusya’da yaşayan Helena ve Vitali Balabanov çifti üç yaşındaki kızları Ksenia ve 11 aylık oğulları Evgeni ile evde oturuyorlardı. Birden yanık kokusu almaya başladılar.Komşularından birinin evinde yangın çıkmıştı.

blank

Yan apartmanda yaşayan kadın kaçmayı başardı. Ancak Vitali ve ailesi merdivenlerden kaçmaya çalıştığında her yerin dumanlarla kaplı olduğunu gördüler ve kaçamadılar.

blank

Bütün aile yangının ortasında kaldı.Kurtulmanın tek yolu pencereden atlamaktı. Ancak aile beşince katta kalıyordu.Bu yükseklikten atlamaları halinde ağır yaralanabilirler ve hatta hayatlarını kaybedebilirlerdi.

blank

Vitali’nin aklına başka bir fikir geldi. Önce pencereden aşağıya bir halı attı. Aşağıda toplanan insanlar halıyı gerdirecek ve onlar da pencereden atlayacaklardı.Böyle bir durumda kalsa bile herhalde hiçbir ebeveyn çocuklarını pencereden aşağıya atmak istemez. Ancak tek çare bu olunca Vitali de gerekeni yaptı.Videonun başlarında insanlar ‘Sakın aşağıya atma!’ diye bağırıyorlar.

blank

Vitali ilk olarak 11 aylık oğlu Evgeni’yi sonra da kızını aşağıya attı. Daha sonra ise sırayla eşi ve kendisi de pencereden atladı.

Vitali’nin omurgası zedelense de aile talihsiz olaydan sağ salim kurtuldu. O anları hemen izleyin:

Babanın kahramanca bir harekette bulunduğunu düşünüyorsanız paylaşın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ