Kadınlar Sitesi

Gördüğünüz Rüyaların Anlamını Merak Ediyor musunuz?

Gördüğünüz Rüyaların Anlamını Merak Ediyor musunuz?

Gördüğünüz Rüyaların Anlamını Merak Ediyor musunuz?
Gördüğünüz rüyaların anlamlarını merak ediyor musunuz? Düşmek, kovalanmak ve ölüm ve gibi en sık görülen rüyaların merak edilen yorumlarını sizin için yazdık. .Her rüyanın bir anlamı vardır. Bu rüyalar ise rüya tabirleri ile anlamlandırılır. İşte en çok görülen 10 rüya ve tabirleri..
1

1- Rüyada Uçtuğunu Görmek
Rüyanızda uçtuğunuzu görmek hayırlı bir rüyadır. Göğe doğru yükselerek uçtuğunuzu görmeniz başarılı olacağınıza, kanatsız uçtuğunuzu görmek yerinizi değiştireceğinize yorulmaktadır. Yerden göğe doğru uçmak da hacca gideceğinize yorumlanmaktadır.
2
2-Rüyada Dişinin Düştüğünü Görmek
Rüyanızda üst dişinizin düştüğünü görmek uzun ömrünüzün olacağına işaret eder. Alt dişinizin düştüğünü görmek ise hüzün ve kedere işarettir.
3
3- Rüyada Altın Görmek
Rüyada altın görmeniz murat ve emellerinizin yakın zamanda gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyanızda altın görmek sağlığınızın iyi olacağı anlamına da gelmektedir. Altından yapılmış eşyaları rüyada görmek iyi ve güzelliklere yorulmaktadır.
4
4- Rüyada Su Görmek
Rüyada su görmek mal ile yorumlanmaktadır. Rüyada görülen su iyi ve güzel şeylere yorulmaktadır. Rüyanızda su görmek mutlu ve güzel bir yaşam süreceğinize işaret eder. Suyun içine girmek de bütün kederlerden kurtulmaya işarettir.
5
5-Rüyada Düştüğünü Görmek
Rüyada düştüğünü görmek iyiye ve hayra işaret etmez. Çoğu zaman şer ve zarara işaret etmektedir. Rüyanızda yüz üstü düşmenin ve suya düşmenin anlamları da hayırlı bir rüya değildir.
6
6- Rüyada Fare Görmek
Rüyada görülen fare rızık anlamına gelmektedir. Rüyada çok sayıda fare görmeniz bol kazanca ve geçim bolluğuna işaret eder. Evinizde farelerin olduğunu görmeniz de bolluk ve ucuzluk içinde bir hayat süreceğinize yorumlanır.
7
7-Rüyada Yılan Görmek
Rüyada yılan görmek pek hayra yorulmayan bir rüyadır. Yılan görmek iş hayatında zor ve karmaşık işler ile karşılaşacağınıza işaret eder. Yılan genel olarak rüyalarda düşman olarak ifade edilir.
8
8- Rüyada At Görmek
Rüyada at görmek çok hayırlı bir rüyadır. Gösterişli bir at görmeniz büyük bir müesseseye sahip olacağınıza ve mutlu olacağınıza işarettir. At görmek muradınıza ereceğinize işaret eder ve hayra yorulmaktadır.
9
9- Rüyada Deniz Görmek
Rüyada deniz görmeniz hayırlı bir rüyadır. Deniz görmek uzun ömre, bolluk ve rahatlık içinde yaşamaya yorumlanır. Aynı zamanda muradınıza ereceğinize de işaret etmektedir.
9
10- Rüyada Öldüğünü Görmek
Rüyada görülen ölüm ömrünüzün uzayacağına işaret eden bir rüyadır. Rüyada öldüğünüzü görmek uzun bir yaşam süreceğinize yorumlanır. Rüyada ölüm görmenin halk arasında şeref ve itibarının, saygı ve hürmetinin artacağına veya saygınlığının olduğuna da işaret etmektedir.
10

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ