Kadınlar Sitesi

Mersin’de koca v*hşeti! 10 yıllık karısına, 8 yaşındaki çocuğunun önünde işk*nce yaptı, (Ne olur evleneceğiniz erkeği doğru seçin)

Mersin’de koca v*hşeti! 10 yıllık karısına, 8 yaşındaki çocuğunun önünde işk*nce yaptı, (Ne olur evleneceğiniz erkeği doğru seçin)

Mersin’de vahşet! “Seni Özgecan gibi acı çektire çektire öldüreceğim”

10 yıllık karısını, 8 yaşındaki çocuğunun önünde elini, ayaklarını bağlayarak çaydanlık kaynattığı suyu üzerine döküp işkence yaptı.

blank

Mersin’de 30 yaşındaki kadın, uyuşturucudan hükümlü olduğu için kaldığı yarı açık cezaevinden izinli çıkan kocası tarafından 8 yaşındaki çocuğunun önünde elleri ve ayakları bağlanıp üzerine kaynar su dökülerek işkence gördü.

İHA’nın haberine göre, vücudunun büyük bölümünde ağır yanıklar oluşan kadın, hastanede tedavi altına alınırken, aynı zamanda amcasının oğlu olan kocası gözaltına alındı.

KORKTUĞU İÇİN KENDİSİNİ ODAYA KAPATTI AMA FAYDA ETMEDİ

İddiaya göre olay, merkez Toroslar ilçesindeki evde meydana geldi. Uyuşturucu suçundan hükümlü olduğu için cezasının son 1 yılını açık cezaevinde geçiren Düzgün Ali Y., izinli olarak geldiği evde, 10 yıllık eşi ve öz amcasının kızı olan Gündüz Y. ve akrabalarıyla bir süre sohbet etti. Misafirlerin evden ayrılmasının ardından, sobanın üzerinde kaynayan çaydanlığı göstererek eşine, ‘Çay mı demledin?’ diye soran Dursun Ali Y., ‘Hayır’ yanıtını alınca, eşinden, ısıtıcıda su kaynatmasını istedi. Bu yüzden çıkan tartışma sonrası genç kadın korktuğu için kendisini odaya kapattı.

KEMERLE DÖVDÜ, BOĞMAYA ÇALIŞTI, ÜZERİNE KAYNAR SU DÖKTÜ! İŞKENCE SABAHA KADAR SÜRDÜ!

Kapıyı kırarak içeriye giren öfkeli koca, Gündüz Y.’yi sobalı odaya götürdü. Eşini kemerle döven ve boğmaya çalışan Düzgün Ali Y., daha sonra kadının üzerine kaynar suyu döktü. Kaçmaması için genç kadını bağlayan, ağzını da bantlayan öfkeli koca, gece geç saatlerde başlayan sıcak su işkencesine sabah 05.00’e kadar devam etti.

Yaşanan bu korkunç olaya, 8 yaşındaki kız çocuğu E.Y.’de şahit oldu. Annesinin, babası tarafından kaynar su ile yakıldığını gören çocuk, “Baba ne olur yapma” diye yalvarınca, o da babasının şiddetine maruz kaldı. Düzgün Ali Y., çocuğa, “Kafanı yorganına göm, sakın bakma. Yoksa seni de annen gibi yakarım” diye tehdit etti.

KORKUNÇ OLAY OKULA GİDİNCE ORTAYA ÇIKTI!

Sabaha kadar süren işkencenin ardından, kocasını ikna ederek ‘Yerli Malı Haftası’ dolayısıyla çocuğunu okula götüreceğini söyleyip evden ayrılan Gündüz Y., kızıyla birlikte okulun yolunu tuttu. Genç kadın burada okulun hizmetlisinin telefonu ile polisi arayarak yardım istedi. Gündüz Y., polisteki ifadesinin ardından Mersin Şehir Hastanesi’ne kaldırılarak yanık ünitesinde tedavi altına alındı. Düzgün Ali Y. ise gözaltına alındıktan sonra yeniden cezaevine gönderildi.

“SENİ ÖZGECAN GİBİ ACI ÇEKTİRE ÇEKTİRE ÖLDÜRECEĞİM”

Mersin Şehir Hastanesi’nde tedavisi süren ve yarın ameliyata alınacak olan Gündüz Y., yaşadığı korku dolu anları anlattı.

“Kocası tarafından yakılan bir kadınım ben” diyen Gündüz Y., “8 yaşındaki kızımın gözleri önünde eşim hiç acımadan bütün vücudumun üzerine kaynar suyu acı çektire çektire döktü. Önce kemer ile boğmaya çalıştı, sonra ‘Seni boğarsam hemen ölürsün, seni Özgecan gibi acı çektire çektire öldüreceğim’ dedi. Sonra kemer ile bir kaç kez vurdu. Isıtıcıdaki su kaynayıncaya kadar kemerle vuruyor, su kaynayınca üzerime döküyordu. Sonra ellerimi, kollarımı ve ağzımı bantladı. Çocuğum benim sesimi duyduğunda ise ‘Baba yapma, annem ağlıyor, annem yanıyor’ diyordu. Kızıma da bir kaç kez vurarak, ‘Sesin çıkarsa senin de üzerine kaynar su dökerim’ diye tehdit etti. Sabaha kadar böyle işkence yaptı” dedi.

“BANA YARDIM EDİN”

Çığlıklarının duyulmasını isteyen ve ilgililerden yardım beklediğini ifade eden Gündüz Y., “Bana yardım edin, bu insan en çok ne kadar ceza alması gerekiyorsa o kadar alsın” diye konuştu.

Gündüz Y.’nin ablası Ayten Y. ise kardeşinin sabaha kadar işkence gördüğünü belirterek, şöyle devam etti; “Gece başlamış, sabah 05.00’e kadar sürmüş bu işkence. Tüpün üzerinde, ısıtıcıda su kaynatıp kardeşimin üzerine döküyormuş. Su kaynayıncaya kadar da kemerle ile dövüyormuş. 8 yaşındaki bir kızı var. ‘Babacığım yapma, ne olursun annemi yakma’ diye yalvarıyormuş. Ama kızın çığlıklarını hiç dinlemiyormuş. Ona da kemerle vurmuş ve yorganın altına sokmuş. Elini, ayaklarını, ağzını bantlayarak işkenceye devam etmiş. Kardeşim, sabah çocuğunu okula götürüp hizmetlinin telefonundan polise uyarınca hastaneye kaldırılmış.”

“DAHA ÖNCE DE YAPIYORMUŞ. KENDİSİ AMCAMIN OĞLU OLDUĞU İÇİN KARDEŞİM SESSİZ KALMIŞ”

Kardeşinin yarın ameliyata alınacağını dile getiren Ayten Y., “Bütün vücudu yanıklar içerisinde. Omuzdan aşağı, boynu, bacakları bütün vücudu yanıklar içerisinde. Derin yanıkları var. Bunu bilerek yapıyormuş. ‘Sen annemin, babamın sözünü dinlemiyorsun. Sana kastım var’ diyormuş. Daha önce de yapıyormuş. Darp ediyor, dövüyormuş. Ancak akraba olduğumuzdan, kendisi amcamın oğlu olduğu için kardeşim sessiz kalmış” ifadelerini kullandı.

blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ