Kadınlar Sitesi

Esra Erol’dan Duygusal Mesaj

Esra Erol’dan Duygusal Mesaj

Esra Erol’dan duygusal mesaj
İkinci kez anne olan ünlü sunucu Esra Erol, Instagram hesabı üzerinden paylaştı bu fotoğraf ile duygusal bir açıklama yaptı. İşte Esra Erol’un o duygusal mesajı…
Instagram hesabından bebeğiyle birlikte çekilmiş fotoğrafını paylaşan Erol, altına şu notu düştü:

“Yaşamın, mucizenin yaşandığı anlardaki hisleri tarif etmek kolay değil… Sadece sevincim de bile gözyaşı var ne yollardan geçtim, ne süreçler atlattım. Boğazım düğüm düğüm olduğunda bile anlatamadım yaşadığım acıyı, kendimi üzerken çevremi üzmemeye özen gösterdim. Sanıldığı kadar güçlü değilim aslında, bir tarafım hep kırılgan. Ama tevekkül ettim sabrettim ve her zaman olduğu gibi Yaradana sığındım. Hamd olsun bugüne, hamd olsun bu yaşadığım duygulara. Ömer’imi kucakladım ya binlerce şükür, iki kolumda evlatlarım. İkisi de Allah’ın emanetleri. Evdeki düzen, yeniden öğrendiklerimle çok şükür daha iyiyim. Hepinizi sevgiyle selamlarım.”

esra eroldan duygusal mesaj

Esra Erol’un iki çocuğu aynı karede

Geçtiğimiz günlerde doğum yapan ünlü televizyoncu Esra Erol iki çocuğunun fotoğrafını paylaştı. Esra Erol, İdris Ali’nin kardeşi Ömer Erol’u kucağına aldığı fotoğrafa ‘Benim mercan gözlüm abi olmuşta…’ yazdı. Fotoğrafa kısa sürede yorum ve beğeni yağdı.
Esra Erol’un iki çocuğu aynı karede

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ