Kadınlar Sitesi

Eşinin Vefatının Bir Hafta Ardından Telefonda Bulduğu Fotoğraf Adamı Gözyaşlarına Boğdu

Eşinin Vefatının Bir Hafta Ardından Telefonda Bulduğu Fotoğraf Adamı Gözyaşlarına Boğdu

31 yaşındaki John ve 30 yaşındaki Michelle lisede tanıştılar ve kısa sürede birbirlerine âşık oldular.Michelle hastalanıp bir gün hayatını kaybedince John’un dünyası başına yıkıldı.Hayat arkadaşının vefatının bir hafta ardından John, Michelle’in telefonunda bir fotoğraf buldu ve gözyaşlarına boğuldu.

blank

Gerçek aşkın asla bitmediği söylenir. John Polo ve Michelle’inki de onlardandı. Tanıştıktan hemen sonra birbirlerine âşık oldular.2013 yılında evlenmeye karar verdiler.

Ancak heyecanla bekledikleri o gün asla gerçekleşmeyecekti.Aynı yıl içinde doktorlar, Michelle’e kanser teşhisi koydu. Daily Mail’de belirtilenlere göre 2015 yılında hastalık ilerleyince heyecanla bekledikleri günü asla göremeyeceklerini anlamışlar.

blank

Düğünlerinden iki hafta önce Michelle hayatını kaybetti. John, biricik hayat arkadaşının yasını tutmaya başladı.Hayat arkadaşının vefatının bir hafta ardından John bütün cesaretini toplayarak Michelle’in telefonuna bakmaya karar verdi.

Gördüğü fotoğraf karşısında gözyaşlarını tutamadı.John, Daily Mail’e “Hem sevindim hem de hüzünlendim. Fotoğrafı gördüğümde onunla gurur duydum” dedi.

blank

Michelle bu fotoğrafı John’a hiç göstermemişti. Muhtemelen fotoğrafın çekildiği sırada gelinlik provası yapılıyordu.John, Facebook gönderisinde “Fotoğraftaki eşim. Gelinliğini deniyor. Üstünde hiç göremediğim o gelinliği…” yazdı.

John, kendisi gibi olan diğer kişilerle sohbet etmek için Facebook’ta bir grup kurdu.Sevdiklerimizi kaybedebiliriz ancak onlara olan sevgimizi asla kaybetmeyiz.Çiftin hayat hikâyesi bunu çok iyi anlatıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ