Kadınlar Sitesi

Erkek Arkadaşının Hediye Ettiği Kolyeyle Fotoğraf Çektirdi – Kolyenin Gizemi 1 Yıl Sonra Ortaya Çıktı

Erkek Arkadaşının Hediye Ettiği Kolyeyle Fotoğraf Çektirdi – Kolyenin Gizemi 1 Yıl Sonra Ortaya Çıktı

Eşiniz veya sevgilinizle tanışma veya evlilik yıldönümünüzü kutlarken küçük de olsa bir hediye almak adettendir.Terry, kız arkadaşı Anna ile ilk yıl dönümünü kutlarken ona bir kolye yapmaya karar verdi. Anna hediyeyi alınca çok sevindi. Beraber gittikleri her yerde kolyeyi boynunda taşıdı ve asla çıkarmadı.Bilmediği şey ise kolyenin içinde taşıdığıydı.

blank

Daha önce ahşap parçaları oyarak kolye yapan Terry bu seferki kolyeye çok özenmişti.Kendi elleriyle hediyeyi hazırlaması, hediyeyi daha değerli kılıyordu. Ancak Terry bununla da yetinmemişti.

blank

Kolyenin gizemi Anna kolyeyi boynunda 1.5 yıl taşıdıktan sonra ortaya çıkacaktı.Terry, Irish Independent’a “Değeri yıllar sonra anlaşılabilecek olan hediyeler vermeyi her zaman çok sevmişimdir” dedi.

blank

Terry, kolyenin sırrını ne zaman açıklayacağı konusunda planlar yapmıştı.Bir gün beraber Kuzey İskoçya yakınlarındaki Smoo Mağarası’na gezintiye çıktılar.

blank

Hediyeyi vermesinin üzerinden tam 1.5 yıl geçmişti. Terry, Anna’dan kolyeyi istedi. Taşların üzerine koyup fotoğrafını çekeceğini söyledi.Anna bakmazken, Terry kolyeyi bıçak yardımıyla ikiye böldü ve kolyenin gizli bölmesi ortaya çıktı.

blank

Terry işte o anda kamerasını açtı ve Anna’nın önünde dizlerinin üstüne çöktü.Kolyenin gizli bölmesinde yıllardır saklı olan evlilik yüzüğünü çıkardı.

blank

Terry, Irish Independent’a “Afalladı kaldı. Ne olduğunu anlamaya çalıştı. Ne olduğunun farkına varınca da büyük bir heyecanla ‘evet’ diye haykırdı!” dedi.

blank

Anna tam 1.5 yıl boyunca hiç haberi olmadan içinde evlilik yüzüğü saklı olan kolyeyi taşımıştı.Bundan daha romantik bir evlilik teklifi olabilir mi?

blank

Anna daha sonra ise, “Bunca zamandır bu boynumda mıydı yani? Ya kolyeyi kaybetseydim?” diye sitem etse de Terry yaptığından pişman değildi.

blank

Romantik evlenme teklifi serüvenini hemen izleyin:

Siz de böyle bir evlenme teklifi almak istiyorsanız paylaşın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ