Kadınlar Sitesi

Engincan Ural’a hırsızlık şoku! “Olay günü alkollüydüm. Kendi odam zannedip yan odaya girmişim. Öyle görünce dayanamadım!”

Engincan Ural’a hırsızlık şoku! “Olay günü alkollüydüm. Kendi odam zannedip yan odaya girmişim. Öyle görünce dayanamadım!”

Sibel Can’ın oğlu Engincan otelde odasının kapısını açık unutmuştu. Adamın biri içeri daldı ve olanlar oldu… 12.5 yıl hapsi istenen adam yaşananları böyle anlattı: “Olay günü alkollüydüm. Kendi odam zannedip yan odaya girmişim. Öyle görünce dayanamadım!”

Sibel Can’ın oğlu Engincan Ural, lüks bir otele yerleşti. Kaldığı odadan değerli eşyalarının çalındığını fark etti. Kamera görüntüleri hırsızı ele verdi. Soyguncunun 12.5 yıla kadar hapsi istendi.

blank

Takvim’den Dilek Yaman’ın haberine göre şarkıcı Sibel Can’ın büyük oğlu Engincan Ural, farklı giyim tarzıyla magazin gündemini meşgul etti.

Ancak ünlü isim, bu kez farklı bir olayla gündeme geldi. Yurt dışında eğitim gören Engincan, geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye geldi.

İstanbul Şişli’deki lüks bir otele yerleşti. Bir süre sonra kaldığı odadan değerli eşyalarının çalındığını fark etti. Ural, durumu otel görevlilerine ve polise bildirdi. Bunun üzerine güvenlik kamerası görüntüleri incelendi. Kamera kayıtlarından Engincan Ural’ın oda kapısını açık bıraktığı ve yan odada kalan Sait M. adlı kişinin odaya girip birkaç dakika sonra koşarak kendi odasına geçtiği tespit edildi.

blank

HIRSIZA DAVA AÇILDI

Engincan Ural’ın şikayeti üzerine güvenlik güçleri harekete geçti. Soruşturma kapsamında ifadesine başvurulan Sait M., suçlamaları reddetti. Sait M., “Olay günü alkollüydüm. Kendi odam zannettiğim için yan odaya girmişim. Ardından pahalı eşyaları görünce alıp kendi odama götürdüm.

Pişmanım” dedi. Olayla ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından iddianame düzenlendi. Sait M. hakkında, “Konut dokunulmazlığını ihlal ve hırsızlık” suçlarından 12.5 yıla kadar hapis cezası istendi.Dava, ilerleyen günlerde Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ