Kadınlar Sitesi

Emina Sandal ilk kez konuştu: Üzülüyorum, yıpranıyorum!

Emina Sandal ilk kez konuştu: Üzülüyorum, yıpranıyorum!

Mustafa Sandal – Emina Sandal çiftinin evliliği hakkında çıkan iddialara bir yenisi daha eklendi.. Son olarak çiftin ayrılık kararı almasına “Emina’nın müsrif kişiliğinin” neden olduğu yönünde haberler çıktı.

blank

Emina Sandal tüm bu iddialar karşısında sessizliğini bozdu. Sosyal medya hesabından eşi ile birlikte bir fotoğrafını paylaşan Emina Sandal şunları yazdı:

Günlerdir hakkımda çıkan yalan yanlış iddialar beni çok üzmektedir. Ben zaten yıllardır Sırbistan’da kariyeri olan biriyim. Kariyerim uğruna Türkiye’yi ve çocuklarımı terk edeceğim iddiaları doğru değildir…

blank

Bir anne çocuklarını terk edebilir mi?

Ben Sırbistan’da çalışıyorum,zaten uzun yıllardır işimden ötürü Türkiye ve yurt dışına gidip geliyorum,Türkiye’de ailemle yaşıyorum.
Çocuklarım nerede mutluysa bir anne olarak bende orada olmaya devam edeceğim. Türkiye Cumhuriyeti’nin pasaportunu taşıyorum, iki vatanım var ve bununla gurur duyuyorum.🙏🏻

blank

Bugün tekrardan hakımda çıkan ‘Para yüzünden kavga ettiler’ söylentisi külliyen, benimle alakalı çoğu haberlerden biri gibi,yalan!
Bir de bir kadının dekorasyon sevmesi ve yuvayı güzel yapması boşanma nedeni nerede oldu, ne zaman suç olmaya başladı?

Merak ediyorumki sonradan çıkacak olan haberler benim spor yapmam mı olacak…☺️ Evet ben yıllardır ülkemde bir pop yıldızıyım ama unutulmasın ki, ben bir kadınım, anneyim. Herkes gibi saygıyı hak ettiğime inanıyorum. İleriye dönük aldığım bütün kararlarım sadece ve sadece benimdir…Kimseyi de ilgilendirmez. Aramızdaki tek muhabbet müzik, güzelik ve aşk olsun… Çünkü sonuçta hepimiz zorluklarla kendimiz mücadele ediyoruz.

blank

Bari güzel seyler paylaşalım.

Bu tür açıklamaları hayatımda yapmadım, yapmaktan da hoşlanmıyorum… Ama bunu ilk ve son vurgulayacağım…
Benim tek medyam kendi Instagram sayfam. Burada açıklamadıkça hiçbir suçlamaya inanmamanızı rica ediyorum. Üzülüyorum, yıpranıyorum! Hepinizden anlayış ve saygı rica ediyorum. Benim sizlere saygı duyduğum gibi… Sevgilerimle…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ