Kadınlar Sitesi

Bülent Ersoy’un ilk kocası Cem Adler’in son hali

Bülent Ersoy’un ilk kocası Cem Adler’in son hali

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy ilk evliliğini Cem Adler ile yapmıştı.

Evlilikleri bir döneme damga vurmuş, günlerce konuşulan evliliğin bitişi de bir o kadar konuşulmuştu. Ersoy, ihanet nedeni ile biten evliliği hakkında “Her şeyi affederim ama beni aldatan bir erkeği affetmem” demiş ve çift tek celsede boşanmıştı. Cem Adler boşanmanın ardından televizyona neredeyse hiç çıkmadı. İşte Bülent Ersoy’un ilk kocası Cem Adler’in son hali.

blank

Cem Adler, 1980 yılında dünyaya geldi. Aslen İzmir’lidir. Dört kişilik bir ailenin büyük oğlu olan Adler’in bir de ablası var. Türkiye onu tanıdığında ise henüz 19 yaşındaydı.

Bülent Ersoy ile boşandıktan sonra hayatı değişen Cem Adler, evliliği sırasında hiç konuşmamış, boşandıktan sonra annesi ile birlikte Herkes Yanlış Biliyor adlı programa katılarak evliliği hakkında bilinmeyenleri anlatmıştı.

blank

Cem Adler, “Bülent’in benim elimden tutacağını zannediyordum. Beni kız arkadaşımla bastı. Aynı gece Bülent Ersoy’la nikahlanmaya zorlandım. Çünkü bu durumdan ancak öyle kurtulabilirdim. Evlendikten sonra ise sürekli evden kaçıyordum. Bülent beni buluyordu. Ben o dönem herkese farklı sebepten dolayı evlendiğimi söylüyordum. Kimine para için, kimine şöhret için diyordum ama asıl gerçek annemin evdeki baskısıydı” diye konuşmuştu.

blank

Annesi Fatma hanım ise, “Bülent Ersoy ve ben bu çocuğa yaşattıklarımızdan dolayı cehennemin en dibinde yer alacağız. Bülent ile o dönem çok yakındık. O dönem onunla iyi geçinmem gerekiyordu oğlumun yanında olmak için mutluluk pozları verdim” dedi ve pişmanlığını dile getirdi.

blank

Boşandıktan sonra kendine yeni bir hayat kurmaya çalışan Cem Adler, 2002 yılında tur şirketinden bilet alırken tanıştığı bölge müdürlüğü yapan Şehraman Sayılıtan ile Çeşme’de ikinci evliliğini yaptı. Nikahtan sonra Berlin’e taşınan çiftin Tijan ismini verdikleri bir oğulları oldu. Ancak, bu evlilik mutlu devam etmedi ve çift boşandı.

blank

İkinci evliliğinde de aradığı aşkı bulamayan Cem Adler,2013 yılında bir kere daha nikah masasına oturdu. Pınar ve Cem Adler çiftinin bir de kızı oldu. Şu an, İzmir Göztepe’de yaşayan çift magazin dünyasından uzak bir hayat sürüyor. Cem Adler, bir pazarlama şirketinde çalışıyor.

İşte Cem Adler’in son hali

blank

blank

blank

blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ