Kadınlar Sitesi

Dünyanın İlgi Odağı Olan Sevimli Beşizler ve Güzel Anneleri Herkesin Gönlünde Taht Kurdu

Dünyanın İlgi Odağı Olan Sevimli Beşizler ve Güzel Anneleri Herkesin Gönlünde Taht Kurdu

Geçtiğimiz günlerde sizinle 18. yaş günlerini kutlayan yedizlerin haberini paylaşmıştık. Şimdi de bir beşiz haberimiz var. Bu haber bir müjde gibi tüm dünyayı mutlu etti ve yediden yetmişe herkesin ilgisini çekti.

Kim ve Vaughn Tucci çifti, Avustralya’nın batısındaki Perth şehrinde yaşıyor. Çiftin 9 yaşında bir oğlu ile 2 ve 4 yaşında iki kızı var. 2015 yılında Kim Tucci yine hamile olduğunu öğrenmiş. Doktorları önce üçüz olduklarını söylemiş, zaman sonra ise bebeklerin beşiz olduğu ortaya çıkmış. Bu herkesi çok şaşırtmış. Çünkü doğal yoldan beşize hamile kalmak 55 milyonda bir ihtimal olarak görülen bir durummuş. Doktor, hamilelik risklerine karşı anne Kim’e bebeklerden üçünü kürtaj yoluyla almayı teklif etmiş. Fakat Tucci çifti kabul etmemiş.

2016’nın Ocak ayında sezaryen doğum yapan anne, 2 dakikalık bir işlemle tüm bebeklerini sağlıklı bir şekilde dünyaya getirmiş. Hamilelik sürecini ve doğum sonrası yaşadıklarını sosyal medya üzerinden tüm dünyayla paylaşan Kim, takipçileri tarafından çok ilgi görmüş ve yüreklendirilmiş.

Kim fotoğrafları sosyal medyada paylaşırken yaşadığı zorlukları ve mutlu sonu şu şekilde ifade etmiş: “50 el parmağı, 50 ayak parmağı ve birlikte atan 6 kalp… Beş bebeği sağlıklı bir şekilde dünyaya getirmek için vücudum zorlu bir mücadele verdi.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ