Kadınlar Sitesi

Dondurulmuş Olarak Kullanın Diyabet Tümorler Ve Fazla Kilolarınıza Veda Edin

Dondurulmuş Olarak Kullanın Diyabet Tümorler Ve Fazla Kilolarınıza Veda Edin

Kanserden koruyor, Tansiyonu kontrol altında tutuyor, Böbrek ve karaciğeri temizliyor..
Doğal limonata içinde çok sayıda bulundurduğu flavonoid sayesinde antioksidan özelliği gösterir, bu nedenle organik limonlardan yapılmış doğal limonatalar sağlımız ve vücudumuz için çok yararlıdır.Ancak limonun faydaları için daha yararlı bir yöntem var, bu da onları dondurmanızdır. Bu makale, limon dondurma yönteminin neden daha yararlı olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır.

blank

Limon kabukları bin bir derde deva tonlarca minarel içerir. Limon kabuklarında bulunan minareller bağışıklık sistemini güçlendirebilir, kolesterol düzeylerini normalleştirir ve hatta kanser gelişimini önleme gücüne sahiptir.

Limon kabukları güçlü anti-mikrobik etki sağlar, bakteri ve mantar enfeksiyonlarını önlediğine inanılmaktadır. Bu iç parazitlerin ve solucanların uzaklaştırılmasında büyük önem taşır.

Limonun faydaları için Uzmanlar, taze meyve ve sebze tüketiminin, yaşam kalitenizi artırdığını ve ilgili birçok rahatsızlığın riskini azalttığını söylüyor.

 • Kanserden korunma
 • İnme riskinde azalma
 • Tansiyonu kontrol altında tutması
 • Bağışıklık arttırma
 • Astım semptomlarına karşı korunma
 • Tehlikeli bakterilere karşı etkili
 • Depresyon ve stresin önlenmesi ve tedavisi
 • Böbrek ve karaciğer temizliyor

1970 yılından bu yana 20’den fazla laboratuar testinden sonra sonuçlar; dondurulmuş limonların kolon, göğüs, prostat, akciğer ve pankreas dahil 12 kanserdeki malign hücreleri yok ettiğini ortaya koydu.
Bazı araştırma çalışmaları, donmuş limonların, kemoterapiye kıyasla kanseri yok etmekte daha etkili olabileceğini göstermiştir.

Limonlarınızdan En İyiyi Alın

Limon kabuklarında meyve suyundan 5-10 kat daha fazla vitamin bulunur.

Beslenme uzmanı ve kadın sağlığı uzmanı olan Dr. Marilyn Glenville, BBC de yaptığı konuşma:

“Meyve içerisindeki antioksidanların çoğu, meyvenin içerisinde değil, kabuğu ya da saksısında bulunur.”

Glenville ayrıca şunları önerdi:

“Taze meyvelerden yapılmış dondurulmuş içecekler, meyve suyundan çok daha iyi, çünkü kabuk dahil olmak üzere tüm içeriği tüketebilir ve meyveden tek bir faydalı minareli bile boşa gitmemiş olur”

Dondurulmuş Limon Tarifi

 • Limonlarınızı organik elma sirkesi ya da kabartma tozu ile yıkayıp dezenfekte edin.
 • Onları suyla iyice durulayın ve bir havlu kullanarak kurutun.
 • Limonlarınızı bir gece dondurun.
 • Tamamen donduklarını fark ettikten sonra, bütün limonu rendeleyin. Evet, çekirdeği dahil
 • Rendelenmiş limonlarınızı buz tepsilerine aktarın ve dondurucuda saklayın. Bu şekilde, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Sonra, ne yiyorsan yiyin ama içine mutlaka onu katın. Limon kabukları yemeklerinize daha güçlü bir tat verecektir. Salatalarınıza, çorbalarınıza, yoğurtlarınıza, makarna soslarına veya ev yapımı dondurmalara rendelenmiş limon kabukları ekleyin.

Rendelenmiş limonlarınızı meyve suyu veya çaya da ekleyebilirsiniz. Pişmiş yiyeceklere de iyi giderler. Hayal gücünüze güvenin, rendelenmiş limonların milyonlarca kullanım yolu vardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ