Kadınlar Sitesi

Dişlerinizi evinizde 2 dakikada beyazlatın

Dişlerinizi evinizde 2 dakikada beyazlatın

Günümüzde beyaz dişlere sahip olmak en çok arzulanan şeyler arasında. Diş beyazlatabilmek için gereğinden fazla para ve zaman harcanıyor. Unutmamamız gereken nokta şu ki, ninelerimizden kalan “eski usul” çözümler de her zaman bir kenarda sizleri bekliyor olabilir. Bunlar hem daha az para harcamanıza neden olur hem de ticari ürünlerin sonuç alabilmek için her zaman yaptığı gibi doğrudan dişlerinize karşı saldırıya geçmezler.

blank

İki seçeneğiniz var :

Birinci Seçenek : Bir çorba kaşığı karbonat ve bir tam limonun suyunu alıyorsunuz, ufak bir kaba karbonatı boşalttıktan sonra limon suyunu döküyorsunuz. İki dakika bekleyip güzelce karıştırıyorsunuz ve elde ettiğiniz bulamaçı dişlerinize uyguluyorsunuz. Dişlerinizde 30 dakika tuttuktan sonra ağzınızı güzelce çalkalayıp, dişlerinizi fırçalıyorsunuz.

İkinci Seçenek : İki adet çileği alıp güzelce eziyorsunuz ve bir çay kaşığı karbonat ile karıştırıyorsunuz. Kaynaşmaları için 2 dakika bekliyorsunuz ve bu karışımı dişlerinize uygulayıp 5 dakika bekliyorsunuz. Süre bitince ağzınızı bol su ile yıkayıp dişlerinizi fırçalıyorsunuz. Siyah noktalarınızdan 3 dakikada kurtulun Siyah noktalar çok yaygın bir problemdir. Genellikle yüzümüzde ve daha da çoklukla burun ve çevresinde yer alırlar. Sağlığımıza kötü bir etkileri yoktur ama görünüm olarak hoş olmadıkları için onlardan kurtulmak isteriz. Siyah noktalardan kurtulmanın birçok yolu var elbette. Ama sizlere önereceğimiz ve evinizde kolaylıkla yapabileceğiniz bu karışım ile 3 dakikada bütün siyah noktalarınızı temizleyebileceksiniz. Tüm gereksiniminiz biraz bal, biraz toz tarçın ve pamuk. Tarçın ile balı karıştırın ve siyah noktalarınızın yoğun olduğu bölgelere uygulayın. Sonra bu karışımı uyguladığınız bölgeleri pamuk ile kapatın ve 3 dakika bekleyin. Pamuğu kaldırdığınızda bütün siyah noktalarınızın pamukla beraber sizi terk ettiğini göreceksiniz. Güzelce yıkayın ve nemlendirici krem sürün.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ