Kadınlar Sitesi

Derya Tuna hakkında soruşturma başlatıldı

Derya Tuna hakkında soruşturma başlatıldı

Derya Tuna hakkında soruşturma başlatıldı: “Kapıda adamlarım, kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor”

İbrahim Tatlıses’in eski eşi Derya Tuna, oturduğu sitedeki komşuyla kavga etti. Derya Tuna, yüksek sesle müzik dinleyen yeğenini uyaran komşusunu tehdit ederek “Kapıda adamlarım, kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor” dediği iddia edildi.

blank

İddiaya göre 28 Eylül günü sitedeki yan komşusu Sarıyer’de ikamet eden Derya Tuna’nın yeğeninin yüksek sesle müzik dinlemesinden rahatsız oldu.

Komşu Zübeyde Şen’in eşi de gecenin ilerleyen saatlerinde Tuna’nın yeğenini ve arkadaşlarını uyardı.

Bir süre sonra başka bir komşu Şen Ailesi’ne giderek Derya Tuna’nın beklediğini söyledi. Bunun üzerine aile, Tuna’nın evine gitti. Yine iddiaya göre Tuna, “Siz benim yeğenime hiçbir şey söyleyemezsiniz. Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız” diyerek Zübeyde Şen’in üzerine yürüdü.

Sabah’ın haberine göre, bunun üzerine korkarak Derya Tuna’nın evinden ayrılan Zübeyde Şen, polis ekiplerini arayarak yardım istedi.

Şen’in şikayeti üzerine karakola götürülen Derya Tuna’nın ifadesi alındı. Derya Tuna, komşuyla sadece konuştuklarını tehdit veya hakaret içerikli bir söylemde bulunmadığını ileri sürerek suçlamaları reddetti. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ