Kadınlar Sitesi

Mehmet Aslantuğ’dan boşanan Arzum Onan: Bir hikayeyi geride bıraktık

Mehmet Aslantuğ’dan boşanan Arzum Onan: Bir hikayeyi geride bıraktık

ARZUM Onan, tam 30 yıl sonra yeniden Marie Claire dergisine kapak oldu. Sanatçı, 27 yıllık eşi Mehmet Aslantuğ ile ayrılığına dair samimi açıklamalarda bulundu.

Onan, boşanma süreci hakkında şunları söyledi:
blank
“Aslında mükemmel çift olmak ya da görünmek gibi bir iddiamız hiç olmadı. Üstelik örnek çift olarak gösterilmenin sorumluluğu üzerimizde hissettiğimiz bir ağırlık bile oldu çoğu zaman. Boşanma sürecinin kelimelerle açıklanabilecek bir nedeni ve niçini yok aslına bakarsanız. Oğlumuz Can’ı ve birlikte geçen yaklaşık 30 yılımızı düşünerek kırmadan, incitmeden ve sevgiyi muhafaza ederek bir hikâyeyi geride bırakmaya karar verdik. Bu durum, birbirimize verdiğimiz değeri ve sevgimizi asla değiştirmeyecek.”

Yalnız kalmaktan korkmuyorum

Sanatçı, “Yalnız kalmaktan korkuyor musunuz?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Belirsizlik herkesi korkutur. Ama yalnız kalmakla ilgili bir korku yaşamıyorum. Kendimize nefes alacağımız alanlar yaratınca, sıkıntılar tamamen dışarıda kalmasa da nispeten tolere edilebilir hale geliyor. Bu anlamda sanat en iyi kurtarıcı. Hayatımda heykel olduğu içinbir kez daha şükrediyorum.”

blank

AYNADAKİ KADINDAN MEMNUNUM

Arzum Onan, güzellikle ilgili sorulara şu yanıtı verdi:

“Aynaya baktığımda gördüğüm kadından memnunum. Güzellik kavramı hayata bakış, yaşantı, ilişkiler ve verdiğimiz kararlardan bağımsız bir algı değil.”

Arzum Onan, Mehmet Aslantuğ ile boşanma kararını 22 yaşındaki oğlu Can’ın metanet ve olgunlukla karşıladığını söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ