Kadınlar Sitesi

Barbie Bebeğe Benzemek Uğruna!!!

Barbie Bebeğe Benzemek Uğruna!!!

Amerika’nın Ohio eyaletinde, 42 yaşında ve 5 çocuk annesi olarak yaşantısına devam eden Nannette Hammond adlı kadının oldukça ilginç bir takıntısı var.

Mutlu bir evliliği olan kadın Nannette Hammond, Barbie bebeklere benzemek uğruna akıllara durgunluk verecek bir servet harcamaktan çekinmemiş.

Nannette Hammond, bugüne kadar bu hayali için 500 bin dolar yani 1,5 milyon TL harcamış ve harcamaya da devam ediyor.

Tam bir estetik operasyon bağımlısı olan Nannette Hammond, bu tutkusundan 70 yaşına gelene kadar vazgeçmeyeceğini söylüyor.

Normal bir genç kadın olarak hayatına devam eden Nannette Hammond, geçirdiği operasyonlardan sonra tanınmaz bir hale gelmiş.

Bu uğurda kıyafetlerine, saçına ve makyajına binlerce dolar harcamaktan çekinmeyen genç kadın, bugüne kadar sayısız estetik operasyon geçirmiş.

İnstagramda 27 bin kişi tarafından takip edilen Nannette Hammond’un fotoğraflarını eşi Dave ya da çocukları çekiyor.

Geçirdiği sayısız operasyondan sonra görüntüsünden çok memnun olan ve başkalarının hakkında neler düşündüğünü hiç umursamadığını belirten genç kadın, arkasından konuşulan sözlerin çocuklarını üzdüğünü sözlerine ekliyor.

Ancak genç Nannette Hammond, çocuklarına, bu söylenenleri kafalarına takmamalarını ve nazik olmalarını öğütlüyor.

Eşi Dave, karısının çok iyi bir eş ve çok iyi bir anne olduğunu ve onu mutlu etmenin kendisi adına birinci önceliği olduğunu belirtiyor.

Nannette Hammond’un Barbie takıntısı 20’li yaşlarında başlamış ve eşi Dave, o günden beri eşinin bu takıntısı yüzünden bir servet harcamış.

İlk olarak Barbie’nin ten rengine benzemek için solaryuma girmeye başlayan Nannette Hammond, daha sonra sayısız operasyon geçirmiş.

Bu tutkusunu evindeki eşyalarına da yansıtan Nannette Hammond, uzun yıllar boyunca böyle yaşamayı hedefliyor.

Resimlerin büyük hallerini görmek için lütfen üzerlerine tıklayınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ