Kadınlar Sitesi

Cinayetin kilit noktası olan ‘şifre’ meselesi

Dizide oynarken neden susmuş?

Artık Brezilya’da yaşayan Mehmet Akif Alakurt, “Adanalı” dizisinde oynadığı için pişman olduğunu söyledi, dizinin hayranları onu topa tuttu. Konsey Alakurt’un bu ani çıkışını tartıştı.
Melike Karakartal: Mehmet Akif Alakurt, kalbinin ona söylediği yönde bir hayat yaşıyor, “Kim ne düşünür, ne konuşur”larda değil hiç… Brezilya’ya taşınması da bunun göstergesi sayılır. Tabii böyle açıklamaları “fan’lık müessesesi” kaldırmaz, hemen karıştı ortalık. İnsanlar bazen yaptıkları işlerle kendi duruşlarının örtüşmediğini hissederler, Alakurt’un da bu yönde bir açıklama yaptığını düşünüyorum. “Adanalı”yla değil, kendisiyle ilgili bir şey söylüyor bu arada, “Adanalı” fan’larının alınacağı bir durum yok aslında.

Onur Baştürk: Bu küskün ama samimi itiraftan benim sezdiğim şu: Bir şekilde o dönem mutsuz olmuş Alakurt. Sektöre ya da birilerine küsmüş. Yapamayacağını ya da içine sinmeyeceğini anlamış ve gitmiş. Yahut “başka bir hayat” da istemiş. Ama bu mesaj gösteriyor ki, aslında içinde sektöre geri dönme arzusu var. Yoksa neden geçmişteki bir işini herkese hatırlatsın ki? Olaya bu tarafından bakma taraftayım.

Ömür Gedik: Bir zamanlar ekmek yediği diziye laf atması ne kadar ayıp. İzleyiciye de saygısızlık. Ayrıca oynarken ve paraları alırken niye susmuş? Bir de çok merak ettim, neden pişmanmış acaba? Bir zahmet onu da yazsa bari.

Cengiz Semercioğlu: “Adanalı” Serenay Sarıkaya’nın ilk çıktığı dizi olarak tarihteki yerini aldı.Mehmet Akif Alakurt madem oyunculuğu bırakıp gitti, neden eski defterleri açıyor? Brezilya’da caipirinha içmekten canı sıkılmış olmalı…

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
BU RESMİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ