Kadınlar Sitesi

Caner ve Berke Format Gereğimi Evlendi? Esra Erol’dan Yanıt Geldi!

Caner ve Berke Format Gereğimi Evlendi? Esra Erol’dan Yanıt Geldi!

Caner ve Berke Format Gereğimi Evlendi iddialarına Esra Erol’dan Yanıt Geldi! Esra Erol’un programında tanışıp evlenen Berke ve Caner çiftinin yaptığı açıklama Esra Erol’u şoke etti. Yaptıkları evlilikle ille ilgili ve format hakkında yaptıkları açıklamalar Esra Erol’a cevap hakkı tanıdı.
Geçtiğimiz sezon Esra Erol’un programında evlenen Berke ve Caner çiftinden, Berke’nin yaptığı açıklama “Bu evlilik kurguydu, biz programda zorla evlendirildik” şeklinde ki açıklamasına programın sunucusu Esra Erol’dan cevap geldi. Berke’nin yaptığı açıklamaya cevap getiren Esra Erol bu iddiayı yalanladı. Esra Erol zorla evlendirildik açıklamasına yanıt verdi.

blank

Caner ve Berke Format Gereğimi Evlendi ? Sorusuna Esra Erol Açıklık Getirdi.

Esra Erol’un Açıklaması;

“Berke 36 yaşında aklı başında ve evet ya da hayır diyebilecek hatta kadının kendini tanıdığı en önemli yaşlarında biri. Bu yaşlarda kiminle hayat kurup kurmayacağına kendi iradesiyle karar verebilecek bir durumda. Berke çok talihsiz bir açıklama yapmış ve neye dayanarak bunu yaptı onu da bilmiyorum. İnsan yalandan sözlenir, yalandan nişanları ya da yalandan da evlenmez be kardeşim. Bu kadar yalanın parçası olmaz. O zaman bir duruş sergilemesi lazım. İnsan nasıl yalandan evlenip, nüfus kağıdına evlendi boşandı yazdırıp geleceğini de düşünmez. Hiç mi gelecekten korkmaz. Güya bu kurgu bir evlilik ya! Format gereği biz sizi evlendirdik ya!

Sen Niye Oturup Evde Bekledin”

4 Kasım’da ilişkileri başlayan ve ilişkileri başladığı tarihten 6 Şubat’a kadar Berke televizyona adım atamıyor. 3 ay boyunca ekrana çıkamıyor. O süre için de ne yapıyor biliyor musunuz peki? Caner programa çıkmasını yasakladığı için evinde oturuyor. Madem bu kurgu evlilik! O zaman 3 ay boyunca da programda olurdunuz siz? Sen niye evde oturup bekledin, neyi kurguladın? Bunu merak ediyorum. Uzun süre kanala gelmiyorsun ta ki Caner sana evleniyoruz dediği güne kadar. Caner buradayken gizli görüştüklerine dair fotoğraflar geliyor ve biz de bunları yayınlıyorduk. Caner bunları hep inkar etti.

“Seni Vicdanınla Birlikte Baş başa Bırakıyorum”

Evleniyoruz diyerek buraya geldiler. Nikahları yapıldı. Tüm hazırlık süreci ekranda yayınlandı. Size kendi evladıma yapar gibi düğün yaptım, bu kadar emeğe yazık. Biraz insan da vicdan olur. Binlerce insan şahit. Aileleri bana teşekkür ettiler, çocuklarımızın yüzünü güldürdün diye bunlara haksızlık etmeyin. Neyin da nelerin peşindesin? Bilmiyorum ama madem bu kurgu bir evlilik neden o zaman Caner’den tazminat istiyorsun. Anlaşmalı bir şekilde boşanın o zaman.

Balayında Umre’ye gittiniz. Allah’ın huzuruna çıktınız. O da mı kurguydu peki Berke? Allah’ın huzuruna nasıl çıktın? Hiç kimseye hiç bir şey söyleme sen bu ziyareti yapmış bir insansın seni vicdanında baş başa bırakıyorum ve hiçbir şey demiyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ