Kadınlar Sitesi

Sevgilisiyle birlikte kocasını öldürdü

Sevgilisiyle birlikte kocasını öldürdü

Savcı mütalaasında, akşam eve geç gelmesine kızan eşini, eve çağırdığı sevgilisi ile boğarak öldürüp cesedini gömdüğü iddia edilen Ayşe Bilen için ağırlaştırılmış müebbet, Numan Bekar için de müebbet hapis talep etti.

1sev

Zonguldak 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanan Ayşe Bilen ve Numan Bekar ile onlara yardım ettikleri iddiasıyla tutuksuz yargılanan çocukları M. Bilen ve M. Bilen ile Ogün B. duruşmada hazır bulundu.
2sev
Savcı mütalaasında, Ayşe Bilen’in 16 Eylül 2012 tarihinde 3 kızını yanına alıp sevgilisi Numan Bekar ve onun oğlu ile birlikte denize gittiklerini, akşam eve geç dönmeleri nedeniyle eşiyle tartıştıklarını, bunun üzerine Numan Bekar’ı eve çağırdığını hatırlattı. Numan Bekar’ın, tartıştığı Mevlüt Bilen’i yumruklayıp yüzünü yatağın üzerine bastırarak boğduğu ve Ayşe Bilen ile cesedini bilinmeyen bir yere götürüp gömdükleri belirtilen mütalaada, Ayşe Bilen için ağırlaştırılmış müebbet, Numan Bekar için ise müebbet hapis talep edildi. Tutuksuz sanıkların ise beraati istendi.

Soruşturma sırasında polis ve savcılıkta suçlarını itiraf eden, ancak yargılama sırasında suçlamayı kabul etmeyen ve cesedi hala bulunamayan Mevlüt Bilen’in nerede olduğunu bilmediklerini ileri süren Ayşe Bilen ve Numan Bekar, avukatları ile birlikte mütalaaya karşı savunma yapacaklarını söyledi. İki sanığın tutukluluk halinin devamına karar veren mahkeme, duruşmayı erteledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ