Kadınlar Sitesi

Buzdolabında saklamanız gereken güzellik ürünleri

Buzdolabında saklamanız gereken güzellik ürünleri

Buzdolabında saklamanız gereken güzellik ürünleri

Çoğu kadın güzellik ürünlerini banyo dolabında ya da makyaj masasında saklar. Ama aslında bazılarının buzdolabında saklanması gerekiyor. işte buzdolabında saklanması gereken makyaj ürünleri..

GÖZ KREMİ
Göz kreminizin soğuk olması sadece serinletici bir etki yaratmaz, aynı zamanda kan damarlarındaki şişlikleri de azaltır.

PARFÜM
Isı ve güneş ışığı favori parfümünüzün kokusunu değiştirebilir. Parfüm çok uzun süre sıcakta kalırsa, içindeki kimyasallar kırılır ve kokusu tamamen değişir.

DOĞAL VÜCUT ÜRÜNLERİ
Ürünlerin doğal olduğu göz önüne alındığında, içeriklerinde koruyucu bulunmadığını hatırlamalısınız ve bu yüzden bakteri üretimine daha yatkın olduklarını. Onları buzdolabında muhafaza etmek, ömürlerini uzatacağı gibi, bakteri üretimini de engeller.

YÜZ MASKELERİ
Çokça göz kremi gibi, serin yüz maskeleri kılcal damarları daraltır ve kızarıklık eğilimini azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca tahriş olan cilt üzerinde yatıştırıcı ve sakinleştirici etkisi vardır.

EYELİNER
Makyaj uzmanları özellikle uygulamadan 10 dakika önce göz kalemi ve eyelinerları dolaba koymayı önerir. Bu, daha düzgün çizgiler çizmenize yardımcı olur.

RUJ VE DUDAK BALSAMI
Formunu ve ömrünü uzatma için ruj ve dudak balsamlarını buzdolabında saklamalısınız. Bu ürünleri ısıdan uzak tutarak kimyasal parçalanmayı engellersiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ