Kadınlar Sitesi

Nişanlısının Köpeğine Yaptığını Görünce Düğünü İptal Etti

Nişanlısının Köpeğine Yaptığını Görünce Düğünü İptal Etti

Geç de olsa nişanlısının nasıl birisi olduğunu fark etmiş.

Sevdiğini ve güvendiğiniz birisinin hiç de düşündüğünüz kişi olmadığının farkına varmak acı olabilir.Köpeği olan Ninna, nişanlısının gerçekte nasıl birisi olduğunun neyse ki geç olmadan farkına vardı.Uzun süredir Ninna’nın köpeğinin vücudunda morluklar ve şişikler vardı. Köpek ayrıca nişanlısından korkarcasına hareketler sergiliyordu. Kadın da eve gizli kamera yerleştirdi.Ninna’nın gizli kamerada gördükleri onu dehşete düşürdü. Hatta düğününü bile iptal etti. Bu adamla evlenmesine imkân yoktu.

Brezilyalı Ninna köpeğini canından çok seviyordu. 26 yaşındaki kadın, köpeğiyle çok iyi arkadaştı.Her köpek sahibinin hissedeceği gibi o da köpeğinin vücudunda morluklar görünce endişelenmeye başladı. Ayrıca köpek, nişanlısından korkarcasına hareketler sergiliyordu.Ninna, Facebook gönderisinde “Köpeğim nişanlımdan çok korkuyordu. Veteriner morlukların nedenine anlam veremedi. Ben de eve gizli kamera yerleştirdim” dedi.

Ninna gizli kamera görüntülerini izleyince gözlerine inanamadı.Görüntülerde nişanlısı köpeğini tekmeliyordu.

Ninna, Animal Channel’a “Çok şaşırdım. Onu iyi tanıdığımı sanıyordum” dedi.

Ninna’nın nişanlısı genelde sakin ve nazik birisiydi. Gerçekte ise öyle olmadığı gizli kamera görüntülerinde ortaya çıktı. Görüntülerin ardından Ninna, artık nişanlısıyla beraber olmak istemediğine karar verdi.

Ninna, nişanlısından şikayetçi oldu.Alınan son haberlere göre de polis şimdi her yerde köpek istismarcısı adamı arıyormuş.

Ninna, doğru şeyi yapmış diyebiliriz. Eve kamera yerleştirmese belki de evleneceği adamın gerçek yüzünü göremeyecekti.

Köpekleri istismar edenlerin hakettikleri cezaları almaları gerektiğini düşünüyorsanız paylaşın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ