Kadınlar Sitesi

Bodrumda Bulunan Kedinin 2 Kiloluk Tüyleri Kesildikten Sonraki Hali Görenleri Şaşırttı

Bodrumda Bulunan Kedinin 2 Kiloluk Tüyleri Kesildikten Sonraki Hali Görenleri Şaşırttı

Maalesef yaşlılarımız belli bir süre sonra kendilerine bakamıyorlar.İran kedisi Sinbad’ın yaşlı bir sahibi vardı. Kadın kedisine bakmayı bırakın kendisine bile bakamayacak duruma geldi.Neyse ki birileri bundan haberdar oldu ve The Anti-Cruelty Society isimli kuruluşa haber verdi.Sinbad barınağa götürülünce 2.2 kg ağırlığındaki tüyleri kırpıldı.

blank

Sinbad tüy yumağı gibiydi.Kimse kedinin cinsini başta anlayamadı.

Sağlığının yerinde olup olmadığı bilinmiyordu. Öncelikle tüylerinin kesilmesi gerekiyordu.Yetkili isimlerden Elliot, “Tüylerini keserken son derece sabırlı ve sakindi. Saatlerimizi aldı. Sindirim sisteminin hala çalışıyor olduğunu anlamak için yiyecek verdik” dedi.

blank

Kediden 2 kilodan fazla tüy çıktı.Sonunda Sinbad özgürce etrafta dolaşmaya başladı.Sonradan yapılan muayenede yetersiz beslenmekten dolayı Sinbad’ın bacağının kötü halde olduğu öğrenildi.

Bacak kasları inanılmaz kötü haldeydi ve müdahale edilmesi gerekiyordu.

blank

blank

Aşağıdan tüyleri kesilmeden önceki ve sonraki halini görebilirsiniz.

blank

Sinbad neyse ki tedaviye yanıt verdi.Kısa sürede gücünü topladı. Artık bambaşka bir kediydi.Elliot kediyi evine götürdü. Başta geçici olarak bakmayı düşünse de zaman içinde kediyi sahiplenmeye karar verdi.

blank

blank

Elliot, Lovemeow’a “İnsanlar geçmişte ona iyi davranmamasına rağmen hala insanları çok seviyor olması şaşırtıcı. Ondan öğreneceğimiz çok şey var” dedi.Sinbad şimdilerde Elliot ile beraber mutlu ve sakin bir hayat sürdürüyor.Sinbad’ın kendine ait bir Instagram hesabı bile var.Kedinin kurtarılmasında emeği geçen herkese ve özellikle de Elliot’a teşekkür ediyoruz.

blank

Benzer durumdaki kedilere el uzatılması gerektiğini düşünüyorsanız paylaşın!

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ