Kadınlar Sitesi

Bebeğiyle Beraber Köprüden Düşerken Annenin Yaptığı Fedakarlık Karşısında Gözyaşlarınızı Tutamayacaksınız.

Bebeğiyle Beraber Köprüden Düşerken Annenin Yaptığı Fedakarlık Karşısında Gözyaşlarınızı Tutamayacaksınız.

Jennifer Duncan, içerisinde 8 aylık bebeğinin olduğu aracıyla köprüden geçerken başlarına hiç beklenmedik bir şey geldi. Teksas’taki köprüden geçmek üzereyken trafiğe yakalanan anne ve bebeğinin başına beklenmedik bir kaza geldi. Jennifer, oğlu Daniel’i kucağına alarak araçtan hızlıca çıktılar ve yardım beklemeye başladılar.

Başka bir araç anne ve oğlunu korumak için önlerinde durdu. Her şey normale döndü derken, anne ve oğlunu koruyan araca başka bir araç çarptı. Anne ve oğlu da köprüden aşağıya düştü.

Yaklaşık 10 metre yükseklikteki köprüden aşağıdaki yola düşen Jennifer ve Daniel’ı sağlık görevlileri kontrole geldi.

Daniel’in tek bir çizik dahi almadığını görünce şok oldular. Meğerse anne düşerken çocuğunu üstte kendisini de altta tutarak bütün zararın kendisine gelmesini göze almış. Ne kadar fedâkar bir anne, değil mi? Anne Jennifer’ın birkaç saniye içerisinde oğlunu korumak için canlı kalkan olması gerçekten inanılmaz. Anne kazadan kurtuldu ancak bacağını cerrahi müdahele ile kesmek zorunda kaldılar. Avukatları Jonathan Stark, “Jennifer cesur bir anne. Belki annelik iç güdüsüyle belki de bilinçli olarak yapmış. Çocuğunun hayatı için kendisininkini hiç düşünmeden tehlikeye atmış” dedi. Olay yerini daha yakından görmek için videoyu izleyebilirsiniz.

Jennifer ne kadar fedakar ve zeki bir anne öyle değil mi? Kahraman annenin cesur hareketini Facebook’ta paylaşmayı ihmal etmeyin.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ